جستجو کردن

خرید لوله آب قطره ای به صورت عمده با قیمت عالی

لوله آب قطره ای سیستمی است که به آبیاری قطره ای کمک زیادی می نماید. آبیاری قطره ای یکی از سیستم های نوین جهت آبیاری زمین های کشاورزی و باغی است که صرفه جویی قابل ملاحظه ای در میزان مصرف آب دارد.

خرید لوله آب قطره ای به صورت عمده با قیمت عالی

مزیت های مهم لوله آب قطره ای

مزیت های مهم لوله آب قطره ایلوله آب قطره ای به تجهیزاتی اطلاق می شود که برای استفاده در آبیاری به کار برده می شود. این لوله ها دارای منافذ و بخش هایی هستند که اتصال آنها با یکدیگر به وسیله جریان آب برقرار شده و آب به شکل قطره قطره از منافذ آنها خارج می شود.

به همین دلیل به این نوع آبیاری قطره ای گفته می شود. در کاشت بسیاری از محصولات زراعی و باغی می توان از سیستم آبیاری قطره ای استفاده کرد.

مثلا در درختان انگور که گیاهانی دائمی هستند و با فاصله از یکدیگر قرار دارند، هر قطره چکان به شکل واحد مجاز عمل کرده و سبب انتقال آب توسط لوله فرعی قطره چکان و لوله های فرعی می شود.

برخی از این لوله ها برای آبیاری بهتر دارای چندین خروجی می باشند که سبب افزایش سطح خیس شده می شود. مزیت های بسیاری تاکنون در مورد استفاده از لوله های آبیاری قطره ای ذکر شده است که برخی از آنها به اختصار عبارتند از:

  • روشی آسان برای آبیاری گیاهان و کاهش رطوبت خاک، کاهش رشد علف های هرز و زراعت آسان تر
  • کاربرد موثر آب و صرفه جویی قابل توجه در مصرف آن، کاهش هزینه های بهره برداری و کاهش هزینه های کارگر جهت آبیاری
  • قابلیت انتقال کود به زمین از طریق لوله های آب قطره ای، امکان به کار گیری آب شور در سیستم قطره ای نسبت به دیگر روش های آبیاری

 

قیمت روز بهترین لوله آب قطره ای در بازار تهران

قیمت روز بهترین لوله آب قطره ای در بازار تهرانلوله های آب قطره ای با استفاده از مواد پلی اتیلنی ساخته می شوند. پلی اتیلن که از مشتقات نفتی به دست می آید یکی از مواد اولیه مهم برای ساخت چنین تجهیزاتی می باشد.

ضخامت لوله و تعداد لایه های لوله های آبیاری قابل تنظیم و ساخت سفارشی است. از این رو قیمت بهترین لوله آب که از کیفیت استاندارد برخوردار باشد با توجه به قیمت مواد اولیه آن سنجیده می شود.

بنابراین متریال و ماده اولیه ساخت لوله مهمترین عامل در هزینه نهایی آن می باشد. قیمت لوله آب قطره ای در واحد متر محاسبه می شود.

به جز این موارد هزینه نصب و راه اندازی و همچنین اتصالات مختلف لوله را نیز باید به هزینه های کل افزود. به این ترتیب قیمت روز این تجهیزات در بازار های مختلف کشور از جمله بازار تهران تابعی از موارد ذکر شده می باشد.

تماس با ما