جستجو کردن

فروش لوله آبیاری دریپردار قطره ای

لوله آبیاری دریپردار یکی از مهم ترین تجهیزات مربوط به آبیاری قطره ای است. این لوله بسیار پرکاربرد است و باعث صرفه جویی در مصرف آب کشاورزان می شود. لوله دریپردار آب را به صورت قطره ای و متمرکز به نقطه مورد نظر می رساند و از مصرف آب توسط علف های هرز جلوگیری می کند.

فروش لوله آبیاری دریپردار قطره ای

مزایای استفاده از لوله آبیاری دریپردار

مزایای استفاده از لوله آبیاری دریپردار مزایای استفاده از لوله آبیاری دریپردار بسیار زیاد است. از آن جا که آب را به صورت متمرکز به گیاه می رساند، بنابراین از هدر رفتن آب به شدت جلوگیری می کند. این لوله ها برای آبیاری زمین های دارای پستی و بلندی بسیار مناسب است. آبیاری انواع درختان مانند نهال های پسته، چغندر، گردو، پیاز و… را به صورت کاملا هوشمندانه و متناسب با نیاز گیاه، انجام می دهد.

استفاده از لوله های دریپردار، از نظر اقتصادی بسیار برای مصرف کنندگان به صرفه است و باعث صرفه جویی در هزینه های ناشی از مصرف آب می شود.

این لوله ها به آسانی نصب می شوند و استفاده آسانی دارند. هم چنین قابل به کار گیری بر روی سطح زمین یا زیر زمین هستند. از آن جا که این لوله ها برای استفاده بر روی سطح زمین نیز طراحی شده اند، بنابراین بسیار مهم است که در برابر اشعه فرابنفش و نور مستقیم آفتاب و یا تغییرات دمایی مقاوم باشند و ترک نخورند.

هم چنین این لوله ها از جنس پلاستیک فشرده و پلی اتیلن هستند. بنابراین مقاومت فیزیکی بسیار بالایی دارند و در برابر ضربه و شکستگی از خود مقاومت نشان می دهند.

قیمت لوله آبیاری قطره ای در بازار کشور

قیمت لوله آبیاری قطره ای در بازار کشور قیمت لوله آبیاری در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت این لوله ها، مواد اولیه مورد استفاده در تولید این لوله ها می باشد.

تولید کنندگان برای تولید این محصول از بهترین نوع مواد اولیه استفاده می کنند تا کیفیت محصول بالا رود. هم چنین تلاش می کنند تا محصول را با قیمت ارزان و مناسب به بازار ارائه دهند تا تهیه آن برای همگان امکان پذیر باشد و تعداد مشتریان افزایش یابد و رضایت آن ها جلب شود.

قیمت گذاری این محصول توسط کارشناسان مربوطه در کارخانه تولیدی انجام می شود. اما قیمت لوله در بازار لوله آبیاری دائما در حال نوسان است و تغییر می کند. قیمت این محصول بسیار ارزان و به صرفه است و کشاورزان با اختصاص هزینه به خرید این لوله ها، تا سال ها بعد در هزینه های ناشی از مصرف آب صرفه جویی می کنند.

شرایط بازار نیز بر روی قیمت نهایی لوله ها اثر گذار است. در صورت گران شدن مواد اولیه، قیمت لوله ها نیز افزایش می یابد و گران می شود.

تماس با ما