جستجو کردن

قیمت لوله آبیاری تاشو در سال 99

 استفاده از لوله های آبیاری می تواند بسیار مقرون به صرفه بوده و استفاده از آن در بلند مدت سبب کاهش هر رفتن آب و افزایش میزان سودآوری شما را نیز خواهد دهد. قیمت لوله آبیاری تاشو به عوامل مختلفی مربوط می‌شود. به طور کلی جنس لوله و اندازه آن از جمله مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت آنها به شمار می رود.

قیمت لوله آبیاری تاشو در سال 99

ویژگی های انواع لوله آبیاری تاشو

ویژگی های انواع لوله آبیاری تاشو

امروزه صنعت کشاورزی و آبیاری به عنوان یکی از صنایعی می باشد که میزان مصرف آب در آن بسیار بالا می باشد. در واقع به تناسب استفاده زیاد از آب میزان هدر رفتن آب نیز در آن بسیار بالا می رود. از آن جایی که جهان کنونی روز به روز با کم آبی مواجه می شود، اهمیت صرفه جویی در این مایه ارزشمند بیشتر حس می شود.

یکی از جمله راه هایی که می توان با استفاده از آن از هدر رفتن آب تا حد زیادی جلوگیری نمود، استفاده از لوله های آبیاری می باشد. لوله های تاشو نیز از جمله بهترین انواع این لوله ها برای استفاده در زمین های کشاورزی هستند.

به طور کلی لوله های آبیاری تاشو برای استفاده در مزارع کشاورزی و باغات مورد استفاده هستند. این لوله ها معمولا از جنس پلی اتیلن بوده که در سایزهای مختلفی در قطرهای هشت تا 20 اینچی تولید می شوند. از سوی دیگر نوع مواد به کار رفته در آنها نیز سبب مقاومت بسیار زیاد آن ها شده است.

عمدتا از جمله مهمترین ویژگی هایی که لوله های تاشو در کشاورزی دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • کاهش مصرف آب به میزان حداکثر 30% به علت جلوگیری از تبخیر سطحی و نفوذ آب در زمین نسبت به روش آبیاری سنتی که هدر رفتن آب در آن بسیار زیاد است.
  • انعطاف زیاد آن سبب سهولت در استفاده از آن می شود
  • امکان تنظیم مقدار خروجی آب با استفاده از دریچه های مخصوص و قابل تنظیم
  • کاهش تعداد نیروی انسانی برای آبیاری در مقایسه با روش سنتی
  • جمع آوری و نصب راحت و سریع
  • افزایش سطح زیر کشت به علت حذف کانال ها و جوی ها
  • کاهش مصرف کود به علت بالا رفتن راندمان کود دهی از طریق تزریق مستقیم کود در شبکه آبیاری

فروش ارزان قیمت لوله آبیاری در بازار ایران

فروش ارزان قیمت لوله آبیاری در بازار ایران

فروش لوله آبیاری در انواع مختلف و با ارزانترین قیمت در همین سایت صورت می گیرد. البته همان طور که می دانید قیمت لوله آبیاری به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به درجه کیفی و متراژ این لوله ها اشاره نمود. همچنین یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت این محصول برند سازنده آن می باشد.

تماس با ما