جستجو کردن

استعلام قیمت لوله تیپ آبیاری قطره ای 98

لوله تیپ آبیاری قطره ای کاربرد گسترده‌ای در آبیاری باغات کوچک و بزرگ دارد. این لوله‌ها در انواع مختلف وجود دارد که با توجه به نیاز مخاطب مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای مثال در کلاف‌هایی با متراژهای 200 تا 400 متری و با وزن‌های مختلف وجود دارد. برای استعلام قیمت لوله تیپ آبیاری قطره‌‌ ای می‌توانید با توجه نوع لوله مورد نیاز خود قیمت محصول را در سایت ها و فروشگاه های معتبر مشاهده کنید. انتخاب نوع لوله برای آبیاری قطره‌ای با توجه به وسعت زمین کشاورزی و باغات و نوع محصول که نیاز به آبیاری دارد صورت می‌گیرد.

استعلام قیمت لوله تیپ آبیاری قطره ای 98

فشارکاری لوله تیپ آبیاری قطره ای

فشارکاری لوله تیپ آبیاری قطره ای

فشار لوله آبیاری قطره ای به این صورت است که آب توسط یک شبکه لوله‌ای در سراسر زمین پخش می‌شود و توسط قطره چکان‌ های تعبیه شده وارد خاک می‌شود. این قطره چکان ‌ها فشار آب موجود در شبکه لوله تیپ آبیاری قطره‌ای را کاهش می‌دهند و به میزان لازم با فشار مناسب در اختیار زمین زیر کشت قرار می‌دهند. فاصله میان قطره چکان ‌ها و فشار آب و نوع آبیاری، با توجه به نوع محصول که دائمی یا فصلی باشند مشخص خواهد شد. در واقع قطره چکان‌ها با فواصل مشخص توسط یک زایده به لوله ها انتقال آب متصل می‌شوند. در برخی از این قطره چکان ‌ها چندین سوراخ برای خروج آب وجود دارد که برای محصولاتی که نیاز به آب بیشتری دارند مناسب است.

فروشگاه عرضه لوله تیپ آبیاری قطره ای

فروشگاه عرضه لوله تیپ آبیاری قطره ای

لوله‌های تیپ آبیاری مزایای زیادی در آبیاری زمین‌های کشاورزی دارند. امروزه اکثر کشاورزان به دنبال استفاده از بهترین نوع تجهیزات جهت آبیاری زمین های خود هستند. در واقع هزینه اولیه که جهت تجهیزات آبیاری قطره‌ای زمین خود پرداخت می‌کنند، تاثیر بسیاری در بهره‌وری محصولات کشاورزی آنها دارد و در نهایت جبران هزینه اولیه را خواهد کرد؛ به همین سبب کشاورزان بسیاری به دنبال فروشگاه‌های معتبر و منصف هستند.

با مراجعه به فروشگاه عرضه لوله آبیاری قطره‌ای می‌توانید تجهیزات مناسب با محصول خود را انتخاب و خریداری نمایید، این فروشگاه‌ها معمولا انواع تیپ آبیاری قطره‌ ای را ارائه می‌دهند، انتخاب یک مرکز فروش معتبر این امکان را برای کشاورز فراهم می‌کند تا علاوه بر خرید تجهیزاتی متناسب با نوع کار خود، از خدمات راه اندازی تجهیزات قطره ای نیز بهره مند شده و این سیستم را روی زمین خود با کیفیت و کاربرد عالی و قیمت مناسب راه‌اندازی کند. آبیاری قطره ای برای انواع سبزیجات، سیفی‌ جات، درختان میوه و دیگر محصولات کشاورزی قابل استفاده است. با استفاده از این سیستم دیگر نیاز به نیروی انسانی برای آبیاری زمین‌های کشاورزی وجود ندارد و سیستم به صورت خودکار و کاملا بهینه سطح زیر کشت را آبیاری می‌کند.

تماس با ما