جستجو کردن

قیمت خرید نوار تیپ ۱۰ سانتی عمده

قیمت خرید نوار تیپ ۱۰ سانتی عمده با توجه به عوامل بسیار، متفاوت است. یکی از مهم ترین علت هایی که بر قیمت این محصول موثر است، برند تولیدی آن می باشد. هر چه برند تولیدی این محصول، معتبر تر باشد، قیمت آن هم بیشتر است. نوار تیپ یکی از تجهیزات مهم و ضروری در زمینه کشاورزی می باشد. این محصول جانبی را برای آبیاری های قطره ای و بارانی مورد استفاده قرار می دهند. با استفاده از این روش از آبیاری و این تجهیزات در هزینه و میزان آب مصرفی صرفه جویی می شود. امروزه بسیاری از کشاورزان به این فکر افتاده اند که از این محصولات در زمین های کشاورزی خود استفاده کنند.

قیمت خرید نوار تیپ ۱۰ سانتی عمده

جنس نوار تیپ ۱۰ سانتی چیست؟

جنس نوار تیپ ۱۰ سانتی چیست؟ جنس نوار تیپ 10 سانتی معمولا از پلی اتیلن می باشد. این محصولات را معمولا با این جنس وارد بازار های فروش می کنند چرا که مزیت های بسیاری دارد. از مزیت های استفاده از نوارد تیپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این محصولات را می توان به راحتی و آسان نصب کرد.
  • برای استفاده به فشار آب پایین نیاز دارد و این امر در صرفه جویی آب نقش موثری دارد.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر هر گونه عوامل بیرونی مضر مانند حرارات، اشعه یو وی، فرسایش و خوردگی
  • افزایش بازدهی محصول و تولید با کیفیت ترین محصولات
  • امکان استفاده از این نوار تیپ ها در مکان هایی با شیب کم و زیاد
  • جلوگیری از رشد علف های هرز در زمین های کشاورزی

فروشنده نوار تیپ ۱۰ سانتی ایرانی

فروشنده نوار تیپ ۱۰ سانتی ایرانی فروشنده نوار تیپ 10 سانتی ایرانی همواره اطلاعات کافی راجع به برند های برتر این محصول ارائه می دهد تا مشتری بتواند با آگاهی بیشتری این محصولات را خریداری کند. نوار تیپ هایی که از جنس پلی اتیلن می باشند معمولا در برابر هر گونه عوامل شیمیایی و مضر مقاوم است. این محصولات مزیت های بسیاری دارد و امروزه کشاورزان بسیاری در تلاش اند از این محصولات در زمین های کشاورزی خود استفاده کنند چرا که از ویژگی های بارز آن مطلع هستند.

این محصولات کارایی بسیار زیادی دارند و قیمت های مناسبی دارند. این محصولات مزیت های برتری نسبت به تجهیزات عادی کشاورزی دارند. این نوار تیپ ها در سایز های مختلف و در قطر های متفاوتی تولید می شوند. این محصولات در دو نوع وارد بازار های فروش می شوند. دو نوع نوار تیپ رایج در کشور پلاکدار و درز دار می باشد. قیمت مناسب این محصولات از دیگر عوامل موثر در توجه کشاورزان می باشد. این محصولات در برند های مختلف و با قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

تماس با ما