جستجو کردن

فروشگاه عرضه نوار آبیاری قطره ای

فروشگاه عرضه نوار آبیاری قطره ای توانسته با فروش این محصول درآمد بالایی را کسب کند. به نوار آبیاری قطره ایی تیپ می گویند. این محصولات از بهترین مواد اولیه پلی اتیلنی ساخته شده اند. تیپ قطره ایی اولین بار در آمریکا ساخته شد.

فروشگاه عرضه نوار آبیاری قطره ای

مقاومت انواع نوار آبیاری قطره ای

مقاومت انواع نوار آبیاری قطره ای مقاومت انواع نوار آبیاری قطره ای در مقابل سایش و نور خورشید باعث شده از این محصول به صورت گسترده در صنعت کشاورزی و برای آبیاری قطره ایی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از وسایلی که برای آبیاری قطره ایی استفاده می شود نوار آبیاری قطره ایی می باشد. این وسیله می تواند در مصرف آب کشاورزی به میزان زیادی صرفه جویی کند. برای آبیاری قطره ای انواع گیاهان ردیفی و زراعی مانند کاهو؛ فلفل؛ گل کلم؛ پنبه؛ گندم؛ ذرت؛ حبوبات و… می توان از این وسیله استفاده کرد. تیپ یا نوار قطره ایی باعث می شود آب به میزان کافی و به صورت قطره ایی به ریشه گیاه برسد که این به نوبه خودش باعث می شود همیشه گیاه و درختی سرسبز و شاد داشته باشیم.

نوار های تیپ در ضخامت های مختلفی تولید می شوند. اما بیشترین مصرف نوارهای تیپ آبیاری قطره ایی مربوط به ضخامت 200 و 175 میکرون می باشد که فاصله آبدهی آن ها 20 سانتی متر می باشد. میزان آبدهی این گونه محصولات 1.2 تا 3 لیتر در ثانیه می باشد. ارائه نوار قطره ای در صخامت های مختلفی انجام می شود تا مشتریان مطابق با میزان آبیاری بتوانند از آن ها استفاده کنند. برای استفاده از تیپ قطره ایی باید میزان فشار آب کم باشد به خاطر همین امروزه چون با کمبود آب کشاورزی روبرو هستیم استفاده از این محصولات می تواند فوق العاده باشد و ما بتوانیم با کمترین آب بهترین بهروری را از زمین کشاورزی ببریم.

ارائه دهنده نوار آبیاری قطره ای در سال 99

ارائه دهنده نوار آبیاری قطره ای در سال 99 ارائه دهنده نوار آبیاری قطره ای در سال 99 موفق شده با عرضه این محصول سود شگفت انگیزی بدست آورد. از مزیت های استفاده از نوار آبیاری قطره ایی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • این محصولات را می توان به راحتی و در سریع ترین زمان نصب کرد.
  • این ها سبک وزن می باشند به خاطر همین می توان به راحتی آن ها را حمل کرد.
  • این محصولات را می توان بدون تسطیح زمین استفاده کرد.
  • این محصولات در برابر کودهای شیمیایی و اسپرهای کشاورزی مقاومت بی نظیری دارند.
  • این محصولات باعث می شوند بتوان بیشترین و بهترین محصول کشاورزی را برداشت کرد.
  • این ها می توانند از رشد علف های هرز زمین های کشاورزی جلوگیری کنند چون نمی گذارند آب به ریشه این علف ها نفوذ کنند.
  • این محصولات از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند به خاطر همین جلبک؛ علف و…. به آن ها نمی چسبند.
تماس با ما