جستجو کردن

خرید لوله پلی اتیلن 6 بار با قیمت پایین

لوله پلی اتیلن نوعی لوله است که انعطاف پذیر می باشد که کاربرد های زیادی در سراسر دنیا دارد و به دلیل کاربرد زیاد از فروش بالایی برخوردار است. در اینجا می خواهیم در رابطه با لوله پلی اتیلن 6 بار، قیمت و انواع آن مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم. خرید لوله پلی اتیلن 6 بار با قیمت پایین

دسته بندی لوله پلی اتیلن 6 بار براساس سایز

دسته بندی لوله پلی اتیلن 6 بار براساس سایز لوله پلی اتیلن امروزه مصرف زیادی دارد. از جمله کاربردهای آن می توان انتقالات مایع و گاز را نام برد. امروزه در شبکه های فاضلاب، آبیاری روستایی، مجرای برق، و… این نوع  لوله کاربرد دارد. این نوع لوله به چند دسته تقسیم می شود که آنها را ذکر می کنیم:

  • لوله پلی اتیلن تک جداره: پلی اتیلن تک جداره کابرد زیادی دارد. توانایی تحمل فشار آن در حدود 20 تا 40 بار است. لوله پلی اتیلن تک جداره قدرت زیادی در مقابل سایر لوله های پلی اتیلنی دارد.
  • لوله های پلی اتیلنی دو جداره: نام دیگر آن لوله های پلی اتیلنی کاروگیت است. این نوع لوله در پروژه ها کاربرد وسیعی دارد. کاروگیت ها دو جدار دارند یکی از جدار ها در درون لوله قرار دارد و میزان عبور سیالات از درون آن آسان تر می شود. جدار دیگر آن در بیرون قرار داشته و دایره مانند و مواج می باشد.

از انواع دیگر لوله های پلی اتیلن می توان اسپیرال را نام برد. تفاوت اسپیرال با لوله پلی اتیلن دو جداره در روش تولید آن است.

قیمت روز انواع لوله پلی اتیلن درجه یک صادراتی

قیمت روز انواع لوله پلی اتیلن درجه یک صادراتی لوله های پلی اتیلن بسیار با صرفه تر هستند و باعث می شوندکه پروژه با قیمت کمتری تمام شود. این لوله ها دوام بسیار زیادی دارند و همچنین هزینه تولید نیز به طرز چشمگیری کاهش می یابد.

قیمت لوله پلی اتیلن با توجه به سایزی که دارد متفاوت خواهد بود. نوع لوله ای که مورد نیاز است، اتمسفر لوله پلی اتیلن، متراژ مورد نظر و… نیز در قیمت این نوع لوله ها دخیل هستند.

ایران انواع لوله پلی اتیلن را تولید می کند و لوله پلی اتیلن های ایرانی بسیار خوب و با کیفیت هستند و به همین دلیل است که انواع لوله پلی اتیلن صادراتی به کشور های مختلف صادر می شوند و تقاضا برای خرید آن روز به روز افزایش می یابد. سرمایه گذاری روی لوله پلی اتیلن ایده ای بسیار خوب است و می تواند بسیار پر درآمد باشد.

پلی اتیلن امروزه چون در جاهای زیادی تولید می شود قیمت متفاوتی نیز دارد و اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد لوله پلی اتیلن و قیمت آن دارید می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید.

تماس با ما