جستجو کردن

قیمت فروش لوله پلی اتیلن رولی

لوله پلی اتیلن رولی در ابعاد و با کاربردهای مختلف تولید می شود. قیمت فروش این محصولات می تواند تحت تاثیر ویژگی های فنی، تولید و کیفیت آنها متغیر باشد.

در متن پیش رو به بررسی کاربرد انواع لوله پلی اتیلن و مزایای استفاده از آنها نسبت به لوله های فولادی خواهیم پرداخت.

قیمت فروش لوله پلی اتیلن رولی

کاربرد لوله پلی اتیلن رولی چیست؟

کاربرد لوله پلی اتیلن رولی چیست؟ از پرکاربردترین محصولات پلیمری در صنایع مختلف تولید و زیربنایی، انواع لوله پلیکا ده اینچ را می توان نام برد. این محصولات به چند دسته کلی لوله های تک جداره، دو جداره، آبیاری، لوله های PEX و PERT دسته بندی می شوند.
نحوه عرضه این محصولات اغلب به صورت شاخه ای و رولی است. به همین علت برخی از آنها که دارای سایز و قطرهای کوچک بوده و به صورت رولی دسته بندی می شوند را پلی اتیلن رولی می نامند. در حالی که انواع لوله پلی اتیلن شاخه ای ارقامی با دهانه و قطر بزرگ که برای مصارف صنعتی به کار می روند را شامل می شوند.

از جمله مهترین کاربرد لوله پلی اتیلن بدون در نظر گرفتن سایز، ابعاد و اندازه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بکارگیری در سیستم های انتقال آب شهری و صنعتی
  • مناسب برای خطوط فاضلاب صنعتی
  • لوله های انتقال گاز و اطفا حریق
  • انتقال آب دریا
  • خطوط انتقال فرآورده های نفتی
  • خطوط انتقال آب سرد در پالایشگاه ها و کارخانجات

شرکت عرضه لوله پلی اتیلن رولی

شرکت عرضه لوله پلی اتیلن رولی عرضه لوله رولی پلی اتیلن طی سالهای اخیر روند رو به رشدی را داشته است. یکی از مهمترین دلایل این مزایای کاربردی این محصولات نسبت به انواع لوله های قدیمی فلزی و آهنی است. لوله های پلی اتیلن در برابر عوامل محیطی مقاوم هستند و عمر مفید بالایی دارند.
در برابر اسید، مواد شیمیایی و حتی پرتو ماوراء بنفش مقاوم بوده و به همین علت در صنایع تولید مواد شیمیایی کاربرد فراوانی جهت انتقال سیالات دارند. وزن آنها سبک بوده و به راحتی برای نصب در نقاط مختلف قابل حمل هستند. قیمت و نرخ ارزانتری نسبت به انواع لوله های فلزی دارند.
امکان نصب آنها در عمق خاک وجود دارد بدون اینکه آسیبی در اثر فشار به بدنه آنها وارد آید. تمامی این عوامل موجب شده تا شرکت های تولیدی و عرضه بر کیفیت و حجم محصولات تولیدی خود بیافزایند.

اطلاعات کافی از نوع لوله پلیکا امین، مناسب بودن آن با نوع نیاز و محل بکارگیری آنها، استعلام قیمت روز، شناخت انواع لوله پلی اتیلن رولی و سفارش برندهای معتبر از جمله مواردی هستند که در صورت خرید عمده باید مدنظر گرفته شوند. همچنین باید خاطر نشان کرد که صنعت تولید لوله پلی اتیلن همواره با توجه به نوسانات بازار دستخوش تغییرات زیادی در قیمت ها می شود. به روز بودن و اطلاع از این تغییرات نقش مهمی در فرآیند خرید و افزایش حاشیه سود فعالیت خواهد داشت.

تماس با ما