جستجو کردن

شرکت تولید لوله پلی اتیلن درجه یک

شرکت های تولیدی انواع لوله پلی اتیلن درجه یک، این محصولات را در سایز های متنوع تولید می نمایند. کاربرد لوله های پلی اتیلن در صنعت بسیار گسترده است و این امر در راستای مقاومت بالای این محصولات دیده می شود. تولید این نوع لوله به صورت کلافی انجام می گیرد و برش آن در اندازه های دلخواه امکان پذیر است.

شرکت تولید لوله پلی اتیلن درجه یک

انواع مواد لوله پلی اتیلن کدام اند؟

انواع مواد لوله پلی اتیلن کدام اند؟ لوله های تولید شده بر مبنای مواد اولیه پلی اتیلنی یکی از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در صنایع مختلف هستند. از این محصولات برای عبور آب، گاز و انواع مواد شیمیایی در مصارف کشاورزی و صنعتی استفاده می شود.

در راستای این موضوع این محصولات در اندازه های مختلف که بر اساس  واحدی به نام اینج سنجیده می شود، تولید می گردند. انواع مواد اولیه مورد استفاده در تولید لوله های پلی اتیلن، پلیمر های پلی اتیلن هستند که در گرید های مختلف موجود می باشند. در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پلی اتیلن در گرید های سنگین
  • پلی اتیلن در گرید ‌های سبک خطی
  • پلی اتیلن در گرید ‌های سبک

از پلی اتیلن در گرید های سنگین برای تولید انواع لوله استفاده می شود. لوله های تولید شده بر مبنای مواد پلی اتیلن  دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که مهمترین ویژگی بارز این محصولات سبک بودن وزن آن ها است که  قابلیت حمل و جابجایی آن ها را بسیار آسان کرده است. انواع  مواد لوله پلی اتیلن می ‌تواند از نظر میزان تحمل فشار در دسته بندی های مختلف قرار می گیرد.

صادرات لوله پلی اتیلن درجه یک

صادرات لوله پلی اتیلن درجه یک تولید انواع لوله پلی اتیلن درجه یک در ایران در واحد های تجاری بسیار بزرگ صورت می پذیرد. در راستای این موضوع امروزه صادرات این محصول به دیگر کشور ها جزو تجارت های پرسود و پر درآمد دسته بندی می شود.

صادرات لوله درجه یک پلی اتیلنی به کشور های عراق، افغانستان، عمان، کویت، گرجستان، قزاقستان و… صورت می پذیرد.

شرکت های تولیدی انواع لوله پلی اتیلن در ایران در راستای ارسال این محصول به دیگر کشور ها از مواد اولیه با جنس مرغوب استفاده می‌ کنند و در نهایت محصولی را تولید می نمایند که توانایی رقابت در بازار های بین المللی را دارند. استقامت و مقاومت بالا در برابر ضربه، تغییرات دمایی و مواد شیمیایی جزو مهم ‌ترین ویژگی های محصولات تولیدی این واحد های صنعتی می باشد.

لوله های پلی اتیلن صادراتی در سایز ها و قطر های متفاوت تولید می شوند که بتواند پاسخ گویی نیاز مشتریان باشند.

تماس با ما