جستجو کردن

شرکت تولید لوله پلی اتیلن زهکشی در ایران

لوله پلی اتیلن زهکشی یکی از مهم ترین لوله ها در بحث زهکشی و جمع کردن آب هایی که در زیرزمین محله های احداثی پروژه ها که باعث عقب افتادن پروژه و مخل در پیشرفت در کار پیمانکارها می شود.

به همین دلیل شرکت های لوله سازی در کشور دست به تولید لوله زهکشی زده اند.

شرکت تولید لوله پلی اتیلن زهکشی در ایران

سایز انواع لوله پلی اتیلن زهکشی

سایز انواع لوله پلی اتیلن زهکشی انواع لوله زهکشی به دو صورت ساده، مشبک و غیر مشبک در کارخانه ها تولید می شود.

تعداد سوراخ ها و طول کویل ها موجود در هر ردیف از لوله را می توان بر طبق دستور پیمانکار یا خریدار لوله تغییر داد.

لوله های زهکشی به عنوان اگزوز سیستم و نوار نقاله عمل می کنند و در انواع مختلفی در شبکه های راه راه و متخلخل و ساده تولید می شود.

جنس این لوله ها معمولا از مواد استابلایزرهای خاص، یو پی وی سی و مواد افزودنی تولید می شوند. که معمولا لوله های یو پی وی سی پرمصرف ترین نوع از این محصول است.

لوله های زهکشی باید در برابر شرایطی همچون مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر یخ زدگی و خوردگی و فشار را داشته باشند.

احتمال گرفتگی در سوراخ ها و همچنین تغییر شکل طول و عرض سوراخ ها در لوله های تخلیه پی وی سی بسیار کمتر از دیگر لوله های پلیمری سوراخ دار است به همین دلیل لوله های سوراخ شده با پی وی سی پرمصرف ترین لوله پلیمری در قسمت زهکشی و یا تخلیه است.

لوله ها از چند آزمایش باید عبور کنند تا مورد تایید قرار بگیرند.

  • تست کشش یا کوپلینگ های گوشینگ
  • تست استحکام و یا همزن کردن
  • تست ابعادی
  • تست مقاومت در برابر ضربه
  • آزمایش دریچه هواکش
  • و در نهایت آزمون علامت گذاری

با وجود همه ی این آزمایش ها کانال هایی که قرار است لوله های زهکشی در آنها استفاده شود باید پایدار باشند و توسط چمن یا پوشش های گیاهی از آنها حفاظت شود و در هنگام بارندگی به لحاظ ورود آب های آلوده به مواد چربی، شیمیایی و یا نفتی نباید مستقیما از زهکشی استفاده شود و باید سیستمی برای جدا کردن آب از این مواد را درگیر کار کرد.

فروشنده لوله پلی اتیلن زهکشی در بازار

فروشنده لوله پلی اتیلن زهکشی در بازار قیمت لوله های زهکشی یا پلیمری رابطه واضح و مستقیمی با عمر مفید این لوله ها دارد.

لوله های زهکشی با توجه به درجه استاندارد گرید، سایز، متراژ، جنس و غیره کیفیت های متفاوتی دارند که باعث ایجاد تنوع در قیمت این لوله ها می شود.

فروشنده لوله پلی اتیلن باید بتواند محصولاتی همچون زانو ۴۵ درجه، زانو ۹۰ درجه، تبدیل، سیفون، سه راه ۴۵ و ۹۰ درجه، موفه یو، زانو خم، دریچه بازدید، بوشن دو سر ساکت، سه راه دو سر ساکت ناف فلنج و غیره را داشته باشد تا خریدار به صورت یک جا تمام خرید خود را انجام داده و در بازار سرگردان نشود.

تماس با ما