جستجو کردن

خرید لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی بدون واسطه

به دلیل کمبود منابع آبی در تمام دنیا مصرف بهینه آب و صرفه جویی در آن یکی از دغدغه‌های مهم جهانی می‌باشد که در کشور ما نیز به دلیل کمبود آب از اهمیت زیادی برخوردار است.

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبیاری بارانی

به دلیل استفاده زیاد آب در صنعت کشاورزی، مصرف بهینه آب در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است که یکی از روشهای بسیار مناسب آبیاری گیاهان در کشاورزی، روش آبیاری بارانی می باشد که در این روش از لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی استفاده می کنند.

در روش آبیاری بارانی، آبیاری توسط لوله های پلی اتیلن که در داخل زمن با فاصله های معین و مشخصی از یکدیگر نصب شده اند صورت می گیرد که آب به صورت قطرات باران بر روی زمین پخش می شود.آب موجد در این لوله ها از طریق یک پمپ فشار قوی تامین می شود و با استفاده از سوراخ های موجود بر روی این لوله ها به روی زمین پاشیده می شود و زمین را آبیاری می کند.

خرید لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی بدون واسطه

لوله پلی اتیلن در آبیاری بارانی کاربرد های بسیار زیادی دارند که سبب استفاده بیشتر از این لوله در صنعت کشاورزی می شود که بررسی تعدادی از کاربرد  لوله پلی اتیلن به صورت خلاصه می پردازیم از جمله:

  • در گذشته برای آبیاری بارانی از لوله های فولادی و آلومینیومی استفاده می کردند که این لوله ها وزن بالایی داشتند و حمل آنها آسان نبوده است و استفاده لوله های پلی اتیلن به دلیل وزن سبک و عمر طولانی مرسوم شد، همچنین این لوله ها فشار آب بسیار زیادی را می تواند تحمل کنند برای استفاده در کشاورزی بسیار مناسب هستند.
  • ممکن است کشاورزان در آب از مواد شیمیایی محلول و کود های خاص برای رشد بیشتر گیاهان استفاده کنند که ترکیب آب و مواد شیمیایی در لوله های پلی اتیلن برای سیستم آبیاری مشکلی به وجود نمی آورد.
  • لوله های پلی اتیلن عمر بسیار طولانی دارند و با اینکه بر روی خاک قرار دارند با گذشت زمان فرسوده نمی شوند عملکرد سیستم آبیاری را مختل نمی‌کند.
  • لوله های پلی اتیلن بسیار انعطاف پذیر می باشند و از آن ها می توان در انواع حالت ها استفاده کرد زیرا در سیستم آبیاری لازم است که تعداد زیادی از لوله ها به یکدیگر با شکل های مختلف متصل شوند و این کار به راحتی با لوله‌های پلی اتیلن امکان پذیر می باشد.

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبیاری بارانی

ارائه کننده لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی

شرکت ما ارائه کننده لوله پلی اتیلن آبیاری بارانی با کیفیت بسیار مرغوب و قیمتی مناسب می باشد که خریداران می توانند به مراکز فروش ما مراجعه نمایند و انواع متنوع این لوله های پلی اتیلن را خریداری نمایند.

ارائه کننده لوله پلی اتیلن آبیاری بارانیعلاوه بر خرید حضوری، شما امکان خرید اینترنتی را با مراجعه به وب سایت ما نیز دارید و می توانید با مشاوره های تخصصی کارشناسان فروش ما محصول مورد نظر خود را از سراسر کشور سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

تماس با ما