جستجو کردن

استعلام قیمت لوله پلی اتیلن آب در کشور

قیمت های لوله پلی اتیلن آب را می شود از فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی های شرکت های تولید کننده به دست آورد. این لوله ها به دلیل این که قیمت ثابتی ندارد و به نوعی در روز قیمت گذاری می شوند، باید با فروشنده ها در تماس شد. شرکت های مختلف هر کدام قیمت های ویژه ای را اعلام می کنند.

انواع لوله پلی اتیلن آب کدام اند؟

با توجه به مسئله بحران آب در ایران و همچنین رشد جمعیت و مصرف آب بیشتر، همه به فکر روش های بهینه برای مصرف آب شده اند.

بیشترین میزان مصرف آب در بخش کشاورزی می باشد و همچنین بیشترین میزان هدر رفت آب نیز در این بخش می باشد.

آمارها نشان می دهند علت هدر رفت آب در بخش کشاورزی استفاده ناصحیح از آب برای آبیاری در اراضی کشاورزی است.

در روش های سنتی، آب به درستی اسفاده نمی شد و این روش کاستی های زیادی داشت.

با پیشرفت فناوری و به وجود آمدن روش های نوین آبیاری ، کشاورزان به آبیاری مدرن روی آورده اند.

استعلام قیمت لوله پلی اتیلن آب در کشور

در این بین لوله پلی اتیلن آبیاری به خوبی توانسته در عرصه آبیاری زمین های کشاورزی جایگاه خود را به دست آورد و بیشترین مصرف را در شبکه آبیاری دارد.

انواع لوله های پلی اتیلن آبیاری

1. لوله پلی اتیلن ۱۰ میلیمتر

2. لوله پلی اتیلن آبیاری ۱۶ میلیمتر

3. لوله‌ پلی اتیلن آبیاری ۳۲ میلیمتر

4. لوله پلی اتیلن آبیاری ۵۰ میلیمتر

انواع لوله پلی اتیلن آب کدام اند؟

شرکت تولید لوله پلی اتیلن آب

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن آب در تلاش است تا انواع لوله آب را به بازار عرضه کند. برای همین است که شما شاهد مدل ها و اندازه های گوناگونی از لوله های کشاورزی می باشید. این نوع از لوله ها در صنعت کشاورزی از ارزش خاصی برخوردار است. تولید لوله کشاورزی امروزه از جنس پلی اتیلن صورت می گیرد.

هر شرکتی برای خود بر اساس کیفیت و سایز بندی لوله که دارد، قیمت تعیین می کند. قیمت لوله انتقال آب کشاورزی هم به همین تناسب متفاوت است.

لوله آبیاری قطره ای در دو نوع درجه یک و درجه دو تولید شده که نوع درجه یک و ممتاز آن بسیار مناسب و با کیفیت می باشد. این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آن ها در برابر پرتو های خورشید ثابت باقی می ماند. این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آن ها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.

شرکت تولید لوله پلی اتیلن آب

در مجاورت کود های شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آن ها برقرار می باشد. به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

تماس با ما