جستجو کردن

فروش لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری کشاورزی

یکی از پرفروش ترین لوله های پلی اتیلن لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری کشاورزی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

بیشترین کارآیی لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر کجاست؟

هر کدام از لوله هایی که تولید می‌ شوند کارایی مخصوص به خود را دارند.

  • یکی از مهم‌ ترین و اصلی‌ ترین کارایی های لوله پلی اتیلن اندازه ۱۶ میلیمتر استفاده از آن جهت آبیاری قطره‌ ای است، همانطور که می دانید آبیاری قطره ای یکی از روش‌ های آبیاری بسیار به صرفه و اقتصادی و کارآمد محسوب می گردد، از این روش آبیاری در کشاورزی و همچنین باغداری استفاده می شود پس کشاورزان و باغداران می‌ توانند این لوله پلی اتیلن را در فواصل معین و طول های گوناگون در زمین های خود استفاده کنند و محصولات کشاورزی و درختان را آبیاری نمایند بدون آنکه هدر رفت آب نیز اتفاق بیفتد.
  • از لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر علاوه بر آبیاری قطره ای جهت انتقال آب در زمینه کشاورزی و یا باغ نیز استفاده می گردد، این لوله به بهترین نحو انتقال آب را انجام داده و سبب سرعت یافتن این فرآیند می گردد.
  • حتی از این لوله های پلی اتیلن مخصوص جهت انتقال مواد شیمیایی و سموم نیز استفاده می گردد، جنس این لوله ها به گونه ای می باشد که در تماس با مواد شیمیایی و سموم کشاورزی و باغداری صدمه نمی‌ بینند و همچنان کیفیت خود را حفظ می نمایند.
  • لوله پلی اتیلن به غیر از کشاورزی در صنایع مختلف دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال از این لوله حتی می‌ توان در گازکشی نیز استفاده کرد.
  • در فاضلاب های مختلف نیز می توان از انواع لوله های پلی اتیلن مخصوص فاضلاب استفاده نمود.

 

امروزه کشاورزان و باغداران باید از لوله های مخصوصی جهت آبیاری درختان و محصولات کشاورزی خود استفاده کنند، تجهیزاتی که جهت آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند باید به صورت کاملا استاندارد تولید شده باشند.

یکی از این تجهیزات لوله پلی اتیلن آبیاری کشاورزی است که فروش بسیار بالایی دارد، تولید کنندگان داخلی ای که اقدام به تولید این محصول می نمایند، فروش بسیار بالایی را هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی خواهند داشت.

این فروش بالا در صورتی تحقق می‌ یابد که کیفیت انواع لوله پلی اتیلن مورد فروش استاندارد و مورد رضایت مشتری باشد.

اکثرا لوله های پلی اتیلن در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند، لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتر که یکی از لوله های استاندارد با اندازه مخصوص است کاربرد های مختلفی دارد، در ادامه اگر متن را به دقت مطالعه فرمایید با بیشترین کارایی این لوله آشنا خواهید شد.

بیشترین کارآیی لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر کجاست؟

انواع لوله پلی اتیلن آبیاری کشاورزی

لوله پلی اتیلن آبیاری کشاورزی دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه می خواهیم در رابطه با این موضوع بیشتر صحبت کنیم.

لوله پلی اتیلن بر اساس ان اندازه

لوله های پلی اتیلنی که جهت آبیاری در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند را از لحاظ اندازه تقسیم بندی می کنند، این تقسیم بندی بر مبنای قطر لوله یا ضخامت آن انجام می‌ شود، به طور کلی لوله های پلی اتیلن مورد استفاده در آبیاری در اندازه‌ های اصلی و استاندارد تولید می شوند.

از مهم‌ ترین انواع لوله ها می توانیم به لوله های ۱۰، ۱۶، ۳۲ و ۵۰ اینچی اشاره نماییم، هر کدام از انواع لوله های پلی اتیلن در اندازه های مشخص در کلاف های ویژه عرضه می گردند و هر کدام نیز کارایی مخصوص به خود را دارا هستند.

خریداران با توجه به نیاز خود می توانند لوله مناسب را انتخاب کرده و استفاده نمایند.

لوله پلی اتیلن بر اساس ضخامت

اگر بخواهیم بر اساس ضخامت لوله های پلی اتیلن را دسته بندی نماییم باید بگوییم لوله های پلی اتیلنی که تولید می‌ شوند می‌ توانند به صورت تک جداره و یا دو جداره باشند، هر کدام از این لوله ها کارایی ویژه ای را دارا هستند، لوله های دوجداره استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به لوله های تک جداره دارند.

لوله پلی اتیلن بر اساس فشار

برخی از لوله های پلی اتیلن نیز با نام لوله پلی اتیلن فشار قوی در بازار به فروش می رسند، این لوله‌ ها قادر هستند با مقاومت بالایی که دارند فشارهای بالای آب را از خود عبور داده و بدین ترتیب سبب انتقال و آبرسانی آب گردند.

لوله پلی اتیلن بر اساس کارایی

لوله های پلی اتیلن همچنین از نظر کارایی نیز دسته بندی های مختلفی دارند، مهمترین لوله های پلی اتیلن از نظر کارایی عبارتند از لوله های پلی اتیلن کشاورزی، گازرسانی و زهکشی، هر کدام از این لوله‌ ها ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند.

انواع لوله پلی اتیلن آبیاری کشاورزی

مرکز خرید لوله پلی اتیلن آبیاری

مرکز خریدی که به صورت اختصاصی انواع لوله های پلی اتیلن آبیاری و سایر لوله های پلی اتیلن دیگر را عرضه می‌ کند موجودی کاملی از این لوله ها را دارا است، مشتری به راحتی می‌ تواند به صورت عمده هر نوع لوله پلی اتیلن را در اندازه و طول مورد نیاز خود سفارش داده و خریداری کند.

عرضه لوله های پلی اتیلن در مرکز خرید معتبر اکثرا به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می گردد به همین دلیل مشتریان داخلی و همچنین مشتریان خارجی به سراغ این مرکز خرید رفته و خرید خود را انجام می دهند تا بتوانند با صرف هزینه کمتر انواع این لوله‌ ها را تهیه نمایند.

مرکز خرید معتبری که دارای سال ها سابقه فروش می باشد به طور حتم دارای سایت فروشگاهی نیز است، خریدار می تواند به صورت اینترنتی و غیرحضوری خرید لوله پلی اتیلن را با مشاهده موجودی و مشخصات این لوله ها انجام دهد و حتی با تماس تلفنی نیز می تواند خرید را نهایی کند.

تمام لوله های پلی اتیلنی که در مرکز خرید معتبر به فروش می رسند دارای گارانتی هستند و تضمین کیفیت دارند و به هنگام استفاده از آنها می‌ توان از بابت کارایی مناسب این لوله ها کاملا مطمئن بود.

شما خریدارانی که قصد خرید عمده باکیفیت ترین نوع لوله های پلی اتیلن را با قیمت مناسب و باور نکردنی دارید حتما قبل از خرید این محصولات با مجموعه عرضه لوله پلی اتیلن ما تماس داشته باشید تا بتوانید با اطلاع از آخرین قیمت این محصول دریافت مشاوره تخصصی خرید خود را با خیال راحت انجام دهید.

تمام لوله های پلی اتیلن مورد عرضه در مجموعه ما دارای استاندارد بین المللی هستند بنابراین کوچکترین نقصی در این لوله ها وجود ندارد، مرکز خرید ما به دلیل عرضه بدون واسطه این محصولات در بازار شناخته شده تر می باشد.

اگر هر گونه سوال در رابطه با لوله های موجود در مرکز خرید ما داشتید بهتر است به صورت مستقیم با مدیریت فروش ما تماس بگیرید.

لوله پلی اتیلن کشاورزی

تماس با ما