جستجو کردن

خرید انواع لوله کاروگیت با بهترین کیفیت

خرید انواع لوله کاروگیت با قیمت مناسب و بهترین کیفیت موجود در بازار از طریق مراجعه به فروشندگان معتبر امکان پذیر می باشد.

مشخصات لوله کاروگیت درجه یک

لوله های کاروگیت در واقع همان لوله های پلیمری هستند که دارای دو سطح درونی و بیرونی هستند و اصطلاحا به آنها دو جداره می گویند و نام دیگر آن ها لوله های فاضلابی است.

سطح درونی این لوله های کاروگیت صاف یکدست و صیقلی می باشد و سطح بیرونی آن ها موجود می باشد که در اصطلاح به آن اسپیرال می گویند.

این لوله های کاروگیت به منظور انتقال سیالات تولید و روانه بازار می شود و دارای قطر و سایز های مختلف می باشد.

زمانی که سیالات است داخل این لوله ها عبور می کنند به جداره داخلی فشاری وارد نمی شود، زیرا با عبور سیالات فشار داخلی بسیار کم می باشد، اما فشار خارجه بیشتر است و به همین دلیل سطح خارجی این لوله های کاروگیت را مارپیچ می سازند تا تحمل فشار بیشتری را داشته باشد و دچار شکستگی نشود..

معمولا جدار داخلی این لوله ها را به رنگ زرد و یا آبی در می آورد و پس از اینکه این دو محصول به صورت جدا و مجزا از هم تولید شدن به همدیگر متصل می ‌شوند و این لوله های کاروگیت و یا همان لوله های فاضلابی را به وجود می آورند که مقاومت بسیار بالایی دارد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل تولید لوله کاروگیت در بازار

همانطور که در بالا تر اشاره کرده ایم تولید لوله های کاروگیت در کارخانه ها و تولیدی ها صورت می گیرد، این لوله ها از جنس پلیمر های درجه یک با خلوص بسیار بالا هستند و به منظور کاربردی که دارد و باید فشار زیادی را تحمل کند و با کیفیت بسیار بالا و تحت شرایط خاصی تولید می شوند.

فرایند مواد پلیمری پس از اینکه در دستگاه های مخصوص قرار می گیرند، قالب گیری می شوند.

لوله های کاروگیت معمولا از جنس فلز و یا لوله های محکم و یا پلی اتیلن های سخت می باشند..

پر کاربردترین جنس جداره در ساخت این لوله های کاروگیت، پلی اتیلن های سخت می باشد زیرا پلیمر با مواد شیمیایی اصلا وارد واکنش نمی شود و همین باعث شده تا برای انتقال انواع سیالات و مایعات مناسب و کاربردی باشد.

لوله های کاروگیت دارای وزن سبک می باشند و انتقال آن ها بسیار راحت است و همچنین در برابر بسیاری از اسید ها و مایعات حساس و خطرناک مقاومت نشان می دهند و همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شکنندگی و تحمل بالای بار عمر مفید آنها بسیار طولانی باشد.

لوله پلی اتیلن آبیاری

صادرات لوله کاروگیت به افغانستان

لوله های کاروگیت در متراژ های مختلف تولید و روانه بازار می‌ شود و قیمت تمام شده آن در کشور ما ایران بسیار مناسب می باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کشور ها از جمله افغانستان، خواهان خرید از کشور ما باشند و خب این باعث شده است تا بازار تجارت این محصول بسیار پر رونق شود.

لوله های کاروگیت در ترانزیت های بزرگ و از طریق راه های زمینی به افغانستان ارسال می ‌شود و همین موجب شده تا کارخانه های تولیدی که مشغول به تولید لوله های کاروگیت هستند که بتوانند پابرجا بمانند و کسب و کار خود را رونق دهند.

با توجه به اینکه نرخ تمام شده های کارآگاه در کشور ایران مناسب تر سایر کشور ها می‌ باشد، تجاری محصول اگر تلاش خود را بیشتر کنند می توانند به جز کشور افغانستان به دیگر کشور ها نیز این محصول را صادر کند و این موجب می شود که رشد اقتصادی کشور بیش از پیش شود و خودشان نیز در عرصه تجارت و فعالیتشان کار خود را توسعه دهند.

لوله کاروگیت

قیمت عمده لوله کاروگیت

لوله کاروگیت با قیمت های مختلفی به بازار ارائه می شود و خریداران می ‌تواند بر اساس نیاز مشتری محصول را با قیمت مختلف و درجه بندی های متنوعی که به بازار روانه می شود خریداری نمایند.‌

چنانچه قصد خرید عمده این محصولات می توانید این محصولات به صورت عمده و با قیمت مناسب از فروشنده که به صورت دست اول از کارخانه محصول را خریداری می‌کند، تهیه نمایید.

این موجب می‌ شود تا حاشیه سود شما بیشتر شود و قیمت تمام شده محصولات برای شما کمتر در بیاید.

عامل دیگری که بر روی قیمت تاثیر مستقیم می گذارد، میزان سفارش خریداران است، هرچه میزان خرید مشتریان بالاتر باشد، قیمت تمام شده محصول نیز برای آنها کاهش می یابد، پس بهتر است خرید خود را به صورت کلی و بهتر سفارش دهید و قیمت مناسب تر و پایین تر از قیمت بازار در سراسر کشور را خریداری نمایید.

قبل خرید بهتر است از اطلاعات و ویژگی های لوله کاروگیت درجه یک مطلع شوید تا بتوانید با دید بازتر خرید خود را نهایی کنید.

خرید اینترنتی لوله کاروگیت

با پیشرفت روز افزون علم و صنعت، دیگر بازار های سنتی جای خود را به بازار های مدرن دادند و در حال حاضر بیشتر خرید های عمومی مردم به صورت اینترنتی می باشد، که در این میان خرید اینترنتی کاروگیت نیز می‌تواند برای خریداران بسیار مقرون به صرفه باشد، زیرا این لوله های کاروگیت وزن پایینی دارند و همین موجب می شود تا هزینه حمل و نقل و باربری برای خریداران مناسب تر در بیاید.

عامل مهم دیگر برتری خرید اینترنتی نسبت به خرید سنتی این است که با مراجعه به دست اینترنت شما می توانید به فروشنده دسته اول برسید، تا بتوانید این محصول را با حاشیه سود کمتر دریافت نمایید.

در بازار سنتی به دلیل وجود دلالان و واسطه‌ ها، قیمت محصول بالاتر می‌ رود، این در حالی است که در خرید های اینترنتی شما می توان تمام کالا درجه یک و مرغوب را با قیمتی بسیار مناسب تر تهیه نمایید و در عرض چند روز محصول را در شهر مورد نظرتان دریافت نمایید.

پیشنهاد ما به شما این است که با شماره های درج شده تماس بگیرید و از خدمات و مشاوره های کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید تا بتوانید لوله کاروگیت متناسب با نیاز خرید و تقاضای مشتریان تهیه نمایید و همچنین از قیمت روز محصول نیز مطلع شوید.

تماس با ما