جستجو کردن

صادرات کلی لوله پولیکا به روسیه

صادرات لوله پولیکا به صورت عمده و کلی به کشور روسیه موجب رونق اقتصاد کشورمان و کارخانه ها شده است.

کاربرد لوله پولیکا در تاسیسات

لوله پلیکا محصول پر کاربرد در انواع صنایع و تاسیسات می باشد، که ما در ابتدای این مقاله تصمیم داریم تا به معرفی این محصول و کاربردهای متنوعی که دارد بپردازیم.

لوله های پلیکا از جنس pvc و upvc میباشد که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردهای زیادی دارد و استفاده از آنها در بسیاری از ساختمان سازی ها نیز قابل شهود است.

محصولات پلیمر پی وی سی از طریق پودر پی وی سی و طی فرایندی که تحت تاثیر فشار های خارجی و دمایی

زیادی قرار می‌ گیرند تولید می شود.

همانطور که گفتیم این لوله ها کاربرد های زیادی دارند و بیش از نیمی از میزان تولیدی این محصول در کشورمان در صنعت ساختمان سازی مصرف می شود و نیمی دیگر در دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

مهمترین کاربرد لوله پلیکا ها برای خروج فاضلاب ها و امور کابل های برق و اینترنت و تلفن در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد.

همچنین از این لوله های پلیکا های با کیفیت برای خروج ناودانی ها نیز استفاده می شود.

از این کابل های پلیکا در تاسیسات مختلفی نیز استفاده می‌شود مانند :

پوشش کابل های شبکه برقی

پوشش کابل های مخابراتی

شبکه های آبرسانی در کشاورزی و دیگر صنایع

انواع لوله پولیکا های پودری و گرانولی

لوله پلیکا ها انواع متفاوتی دارند دو نوع از پرکاربرد ترین لوله پلیکا ها لوله پلیکای پودری و لوله پلیکای گرانولی می باشد که در ادامه بیشتر راجع به این دو محصول توضیح خواهیم داد.

لوله پلیکا های پودری از پودر پی وی سی تهیه میشود و از ترکیب شیمیایی پودر پی وی سی با فشار زیاد دما و حرارت به دست می آید و دو نوع پی وی سی و یو پی وی سی دارد و تفاوت این دو نوع با یکدیگر در این است که لوله پلیکا های یو پی وی سی دارای انعطاف و نرمی بیشتری نسبت به لوله پلیکا های سو پی وی سی است.

لوله پلیکا های پودری مقاومت بسیار بالایی دارند و قدرت تحمل فشار خارجی آنها نیز بیشتر است و در بسیاری از صنایع و ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند و در سایز های مختلفی تولید می شود.

اما لوله پلیکا های گرانولی این محصول از مواد بازیافتی تولید می ‌شود و نسبت به لوله پلیکا های پودری دارای مقاومت کمتری می باشد و در برابر شکستگی و فشارهای خارجی دارای ظرفیت کمتری می باشد.

لوله پلیکا های گرانولی از دانه های گرانول تحت فشار دما به دست می آیند و فقط یک بار قابل بازیافت هستند و پس از آن پلیمرهای گرانول خاصیت خود را از دست می‌دهند.

معمولا لوله پلیکا های گرانولی به رنگ مشکی و خاکستری موجود می باشند.

این لوله های گرانولی با اینکه مقاومت پایینی دارند اما از قیمت مناسبی برخوردار می باشد و در بسیاری از امور مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولا برای پوشش کابل های روکار در ساختمان ها و یا شبکه های آبرسانی و فاضلاب های شهری و روستایی از این محصول استفاده می‌ شود و گاه آن برای خروجی آب ناودان ها نیز می توان از لوله پلیکا های گرانولی استفاده کرد.

لوله پولیکا پودری

مشخصات لوله پولیکا صادراتی

تا اینجای مقاله تا حدود زیادی به دست آمده است که لوله پلیکا ها دارای چه مشخصات و کیفیت هایی می باشد.

کشور ما ایران کشوری است که تولید در آن زیاد می باشد و تولید لوله های پلیکا در کشور ما توسط کارخانه های زیاد صورت می گیرد.

کارخانه ها روش های تولید مخصوص به خودشان را دارند و تولید لوله های پلیکا در کارخانه ها با یکدیگر یکسان نیست و همین تفاوت منجر به متفاوت بودن کیفیت این لوله ها شده است و همچنین موجب شده تا قیمت این محصولات نیز با یکدیگر فرق داشته باشند.

به طور مثال کیفیت لوله پلیکا های صادراتی با کیفیت لوله پلیکا های که در داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد فرق دارد.

معمولا برای تولید محصولات صادراتی از مواد اولیه با کیفیت استفاده می‌ شود و به تبع آن قیمت این محصول نیز گران تر محصولات داخلی آن می باشد.

اما بسیاری از افراد هستند که در داخل کشور برای کار خودشان از محصولات صادراتی استفاده می کند زیرا از کیفیت بالاتری برخوردار است و مقاومت آنها نیز بیشتر است پس بهتر است قبل از خرید این محصول با توجه به کاربردی که دارد و بر اساس هزینه ای که برای آن در نظر گرفته و خرید خود را نهایی کنید.

قیمت عمده لوله پولیکا

تولید لوله پلیکا با کیفیت های مختلفی انجام می شود و همین منجر شده تا قیمت عمده این لوله ها با یکدیگر فرق داشته باشد البته ناگفته نماند که عوامل متعددی در تعیین نرخ نهایی این محصول تاثیر گذار می باش.

عواملی همچون نوسانات ارز، کیفیت مواد اولیه، برند تولید کننده، سایز لوله های پلیکا و همچنین قطر این محصول می تواند بر روی نرخ نهایی ها تاثیر گذار باشد.

عامل مهم دیگری که بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد میزان تناژ سفارش مشتری است، طبیعتا هرچه تناژ سفارش این محصول بیشتر باشد قیمت نهایی در فاکتور پایین تر است و این می‌ تواند برای مشتریان حاشیه سود بسیار خوبی داشته باشد.

از دیگر مزیت های خرید عمده لوله های پلیکا این است که با توجه به وزن هایی که این محصول دارد هزینه های باربری این کالا در سراسر کشور بسیار مناسب در می آید.

چنانچه قصد دارید این محصول را به صورت عمده تهیه نمایید بهتر است به کارخانه ‌هایی مراجعه کنید که این محصول را با کیفیت عالی و درجه یک تولید می کنند.

همانطور که حتما می دانید نرخ قیمت عمده لوله پلیکا ای که در داخل کشور استفاده می ‌شود با قیمت نمونه صادراتی آن بسیار متفاوت است در فروش های صادراتی به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه و همچنین هزینه های اضافی که به آن اضافه می شود مانند هزینه گمرک و دیگر هزینه های باربری می تواند تاثیر مستقیم بر روی قیمت این محصول بگذارد.

خرید لوله پولیکا صادراتی

چنانچه شما خریداران عزیز قصد دارید لوله پولیکا هایی را برای صادرات به دیگر کشورها همچون روسیه دارید ما به شما توصیه می کنیم تا این محصول را از فروشنده که به صورت مستقیم این کالا را از کارخانه تهیه می ‌نماید خریداری نمایید.

اگر شما به بازار های سنتی رجوع کنید قیمتی که در بازار سنتی موجود می باشد با قیمتی که در بازار مدرن خرید و فروش می‌شود بسیار متفاوت است و این تفاوت به دلیل هزینه‌ های مازادی است که در بازار سنتی صرف می شود هزینه هایی همچون اجاره مغازه استهلاک افرادی که در آنجا مشغول به کار هستند نوسانات بازار و دیگر هزینه هایی که شامل فروشندگان آنلاین نمی‌ شود به همین دلیل با مراجعه به بازار مدرن شما می توانید این محصول را یعنی لوله پلیکا ها را با قیمتی بسیار مناسب تر تهیه نماید و این موجب می شود در معاملات صادراتی و حتی معاملات داخلی خود حاشیه سود زیادی عایدتان شود.

بنابراین پیشنهاد ما به شما این است برای اینکه خریدی با قیمت عالی و شرایط استثنایی داشته باشید با شماره های درج شده تماس برقرار نمایید و پس از استعلام قیمت روز انواع لوله پلیکا با دید بازتری خرید خود را نهایی کنید.

تماس با ما