جستجو کردن

فروش لوله پلی اتیلن درجه دو به قیمت نمایندگی

در حال حاضر قیمت فروش لوله پلی اتیلن‌ های درجه دو با نرخ نمایندگی‌ های موجود در کشور، یکسان و برابر می باشد.

مشخصات لوله پلی اتیلن درجه دو

در حال حاضر لوله‌ های پلی اتیلن دارای درجه‌ بندی‌ های مختلفی از لحاظ کیفی می‌ باشد که ما در این مقاله به مشخصات لوله پلی اتیلن درجه دو خواهیم پرداخت.

در ابتدا بهتر است اطلاعات کلی و آشنایی اولیه ای نسبت به لوله‌ های پلی اتیلن خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

لوله‌های پلی اتیلن از پلیمرهای درجه یک و با کیفیتی تولید می‌ شود که این لوله‌ ها دارای انعطاف و مقاومت بسیار بالایی هستند.

لوله‌ های پلی اتیلن درجه ۲ از پلیمرهای مرغوب به همراه مواد بازیافتی و ضایعاتی تولید می‌ شود و به همین دلیل به آن درجه ۲ می‌ گویند زیرا خالص نمی‌ باشد.

از لوله‌ های پلی اتیلن در بسیاری از صنایع استفاده می شود.

این لوله‌ های پلی اتیلن درجه ۲ در سایزهای مختلفی تولید می‌ شود و هر کدام از آن ها با توجه به کاربردی که دارند دارای قطر مخصوص به خود می‌ باشند.

ما امروز شاهد استفاده‌ های متعددی از این لوله‌ها در مکان‌های مختلف هستیم.

در بسیاری از صنایع پتروشیمی، انتقال آب و فاضلاب ،صنایع کشاورزی و ساختمان سازی ما شاهد استفاده‌ های متعددی از این لوله‌ ها هستیم.

در حال حاضر بسیاری از کارخانه‌ ها و کارگاه‌ های تولیدی مشغول به تولید انواع لوله‌ های پلی اتیلن در سایزهای مختلف هستند.

لوله‌ های پلی اتیلن معمولاً به رنگ طوسی مشکی سفید سبز و آبی می‌ باشند.

معمولاً هرچه مواد بازیافتی و ناخالصی‌ های به کار برده شده در تولید لوله‌ های پلی اتیلن بیشتر باشد رنگ آن روشن‌ تر و شفاف‌ تر خواهد بود و موجب تولید لوله پلی اتیلن‌ های درجه ۲ خواهد شد.

معمولاً از لوله‌ های پلی اتیلن درجه ۲ در مکان هایی استفاده می‌ شود که نیاز به تحمل فشار زیادی نباشد زیرا این لوله‌ های پلی اتیلن از مقاومت کمتری برخوردار هستند و انعطاف آنها نیز پایین‌ تر می‌باشد و همین موجب می‌ شود تا شکننده تر از لوله های پلی اتیلن درجه یک باشند.

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن درجه دو در کشاورزی

همانطور که گفته‌ ایم یکی از کاربرد های مهم و ضروری لوله‌ های پلی اتیلن درجه دو در صنعت کشاورزی می‌باشد.

از لوله‌ های پلی اتیلن درجه دو برای سیستم آبیاری قطره‌ ای و پاششی استفاده می‌ شود.

سیستم‌ های آبیاری و قطره‌ ای نیاز به تحمل فشار زیادی ندارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که کارشان تاسیسات کشاورزی می‌ باشد از لوله‌ های پلی اتیلن درجه دو برای این کار استفاده می‌ کنند تا بتوانند هزینه‌ های آن را تا حد خیلی زیادی کاهش دهند.

همانطور که گفته شد لوله‌ های پلی اتیلن در سایز و قطرهای متنوعی تولید و به بازار ارائه می‌ شود و کشاورزان عزیز می‌ توانند با توجه به نیاز و کاربردشان این محصولات را خریداری نمایند.

در حال حاضر بسیاری از افراد در داخل کشورمان و در اقصی نقاط این مرز و بوم خواهان خرید لوله پلی اتیلن‌ های مخصوص کشاورزی می‌ باشند.

اما خبر خوب‌ تر این می‌ باشد که علاوه بر کشور خودمان بسیاری از کشورهای همسایه و سایر کشورها مایل به خرید انواع لوله‌ های پلی اتیلن از تاجرین ایرانی می‌ باشند و این می‌ تواند هم برای فروشندگان و هم برای تولید کنندگان یک فرصت عالی و استثنایی باشد.

زیرا صادرات همیشه پرسود و پر بازده بوده است و موجب می‌شود تا میزان کارآفرینی در داخل کشورمان بیشتر از قبل بشود و کارگران زیادی مشغول به کار بشوند و آمار بیکاری نیز در کشورمان کاهش یابد.

به دلیل ماهیت کم آب و بیابانی که بسیاری از نقاط کشورمان و کشورهای همسایه‌ مان دارند، بهترین روش برای آبیاری گیاهان در صنعت کشاورزی استفاده از روش آبیاری قطره‌ ای و پاششی می‌ باشد.

پس این می‌ تواند فرصتی بسیار عالی برای فروشندگان این محصول باشد تا بتوانند به راحتی لوله‌ های پلی اتیلن درجه دو را که مناسب برای کشاورزی می‌ باشد را با نرخ‌ های بسیار عالی و با سود بالا به فروش برسانند.

زیرا صنعت کشاورزی از جمله صنایعی می‌ باشد که همیشه پررونق است و جزو مواد اولیه خوراک برای تمامی انسان‌ های کره زمین می‌ باشد و همین موجب شده تا محصولاتی که مربوط به این صنعت مهم و حیاتی می‌ شود همیشه پرفروش باشند.

لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو

در حال حاضر قیمت فروش لوله پلی اتیلن‌ های درجه دو متغیر می‌ باشد و نمی‌ توان نرخ ثابت شده‌ ای برای آن در بازار در نظر گرفت.

زیرا قیمت این لوله ها با توجه به شرایط مختلف متغیر می‌ باشد، به طور مثال برخی از کارخانه‌ های سازنده لوله‌ های پلی اتیلن از مواد مرغوب‌ تر و درجه یک‌ تر استفاده می‌ کنند و در نهایت محصولی با کیفیت‌ تر را به بازار ارائه می‌ دهند و طبیعتاً قیمت فروششان نیز بالاتر خواهد بود.

لوله‌ های پلی اتیلن از فروش بسیار خوبی در بازار داخلی ایران برخوردار می‌ باشند و همچنین در عرصه ی صادرات نیز حرفی برای گفتن دارد و موجب ارزآوری به کشور می‌ شود.

از عوامل مهم دیگری که بر روی قیمت فروش لوله‌ های پلی اتیلن تاثیر می‌گذارد سایز و قطر این لوله‌ ها می‌ باشد.

همچنین برند سازنده و کیفیت این لوله‌ ها نیز بر روی قیمت گذاری نهایی این کالا تاثیر می‌ گذارد.

به عنوان خریدار اگر قصد دارید لوله پلی اتیلن درجه دو را خریداری نمایید پیشنهاد ما به شما این است که این محصول را در تناژ بالاتری خریداری نمایید زیرا هرچه میزان خریدتان بیشتر باشد قیمت تمام شده این لوله‌ ها نیز برایتان مناسب‌ تر خواهد بود و فروشنده می‌ تواند تخفیفات بیشتری را برای شما در نظر بگیرد.

در حال حاضر تغییرات قیمت لوله‌ های پلی اتیلن

دارای نوسانات متعددی می‌ باشد اگر بخواهیم بازه قیمت حدودی برای آن در نظر گرفت باید بگوییم می‌ توان این پلی اتیلن‌ های درجه دو را از متری حدود ٢٠ هزار تومان تا ۴۷ هزار تومان خریداری نمود.

شما عزیزان می‌توانید تمامی سوالات تخصصی خود را پیرامون این لوله‌های پلی اتیلن درجه ۲ از تیم کارشناسان مجرب و حرفه‌ای ما جویا شوید و جواب تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید برای خرید عمده لوله‌های پلی اتیلن درجه ۲ با شماره‌های درد شده در همین صفحه ارتباط برقرار نمایید و پس از کسب اطلاعات لازم و با دید کاملاً باز خرید خود را نهایی کرده و در شهر و یا کشور مورد نظرتان تحویل بگیرید.

لوله پولیکا پودری

تماس با ما