جستجو کردن

عرضه مستقیم لوله گاز شاخه ای سپاهان

لوله گاز سپاهان از مرغوب ترین لوله های موجود در بازار است، که به طور مستقیم به صورت شاخه ای و کلافی عرضه می شود.

استاندارد لوله گاز روکار

لوله های گازی توسط تولید کنندگان زیادی در ایران تولید می شود، که به صورت روکار و توکار در صنایع ساختمانی کاربرد فراوانی دارد.

لوله های گازی طبق استاندارد های خاصی تولید می شوند، که در ادامه به مواردی از استاندارد های لوله گاز روکار می پردازیم؛

 • در قسمت هایی که از لوله گاز به صورت روکار استفاده می شود، باید با استفاده از پایه مناسب لوله ها را محکم کرده و به منظور جلوگیری از صدمات فیزیکی، پیش بینی لازم انجام شود.
 • برای محکم شدن لوله های گازی روکار پس از نصب، توصیه می شود؛ حتما از بست های مخصوص برای استحکام لازم استفاده شود.
 • بست های مورد استفاده باید فلزی باشد، از طرفی مخصوص لوله و متناسب با قطر لوله باشد.
 • توصیه می شود، از تماس سیم و کابل برق به لوله های گاز اکیدا خودداری نمایید؛ همچنین سیم یا کابل روکار برق، باید با لوله های گاز حداقل 10 سانتی متر فاصله داشته باشد، در مواردی خاص که امکان رعایت فاصله امکان ندارد باید لوله را با عایق الکتریکی پوشش دهید.
 • برای عبور لوله های گاز، استفاده از کانال هایی همچون: هواکش، چاه آسانسور، دودکش بخاری و غیره توصیه نمی شود.
 • می توان از کانال های عمودی و افقی موجود در ساختمان ها برای عبور لوله های گاز استفاده کرد؛ چرا که در این کانال ها هوای آزاد جریان داشته و امکان تجمع گاز در آن وجود ندارد.

 • لوله های گاز با لوله های آب گرم باید حداقل ۵ سانتی متر فاصله داشته باشند؛ در صورتی که رعایت این حد فاصل امکان پذیر نباشد، لوله های روکار باید با عایق حرارتی پوشیده شوند.
 • لوله کشی روکار نباید آسیبی به استحکام ساختمان وارد کند، همچنین نباید موجب کاهش استقامت ساختمان شود.
 • در مواردی خاص اگر لوله گاز از داخل درب یا پنجره عبور می کند، باید قبل از بروز صدمات فیزیکی پیش بینی های لازم برای جلوگیری انجام شود.
 • بست های لوله های عمودی باید به گونه ای نصب شود، که لوله را کامل در بر گرفته و وزن لوله را مهار کند.
 • لوله های گاز باید با کیفیت بالایی نصب شوند تا در برابر لرزش حفظ بمانند؛ در کنار کیفیت در نصب، نباید فشاری نیز به تجهیزات وارد شود.
 • بست ها باید طوری نصب شوند که در مقابل حرکت لوله، انقباض و انبساط از یکدیگر جدا نشوند.
 • طول پایه های بست، لوله های گازی روکار که در خارج از ساختمان نصب می شوند، باید با دیوار حداقل ۱ سانتی متر فاصله داشته باشد تا گرد و خاک بین لوله و دیوار تجمع نکند و سبب خوردگی تدریجی لوله نشود.

لوله گاز

تعیین سایز لوله گاز برای ساختمان

لوله های گازی در انتقال گاز یکی از پر اهمیت ترین لوله موجود در بازار هستند، که در صنعت ساختمان سازی، شهرسازی و لوله کشی بسیار حائز اهمیت اند؛ همچنین این محصول در منازل، ادارات، باشگاه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

تعیین سایز لوله گاز برای ساختمان با توجه به نوع پروژه انجام می شود.

لوله های گاز بر اساس: اندازه و قطر لوله، وزن و میزان تحمل در برابر فشار سایز بندی می شوند.

در ساختمان سازی از لوله های توکار و روکار جهت گاز کشی ساختمان استفاده می شود؛ که لوله های روکار به لوله هایی گفته می شود که برای انشعابات داخل ساختمان، بر روی دیوار نصب می شود و از قیمت مناسبی برخوردار است.

همچنین لوله های توکار به لوله هایی گفته می شود که در زیر کار مانند: دیوار ها و کف ساختمان ها استفاده می شود، که از قیمت بالاتری نسبت به نمونه روکار برخوردار است .

این لوله ها در سایز های 1 اینچ تا 8 اینچ تولید می شوند، که ضخامت آن ها از 2.3 میلی متر الی 8.4 میلی متر می باشد؛ که این لوله ها به صورت شاخه ای یا کلافی در بازار عرضه می شود که وزن هر شاخه از 3.7 کیلو گرم تا 152 کیلوگرم متغیر است.

با توجه به نوع پروژه ( بزرگ یا کوچک) لوله مورد استفاده بر اساس شاخصه های اصلی انتخاب می شود؛ برای مثال در پروژه های کوچک که مسافت کوتاه تری دارند، از لوله های روکار با قطر کمتری استفاده می شود.

از طرفی در پروژه های بزرگ با مسافت طولانی از لوله های توکار استفاده می شود، که از قطر زیادی برخوردار است تا فشار زیاد گاز را تحمل کند.

از این رو شما می توانید با کمک افراد متخصص و با توجه به فضا و مکان مورد استفاده، لوله مناسب را انتخاب کنید و سپس برای تهیه آن اقدامات لازم را انجام دهید.

لوله گاز

قیمت لوله گاز شاخه ای

قیمت لوله گاز شاخه ای طبق شاخص هایی مانند: وزن، قطر لوله، میزان تحمل فشار وارده و روش تولید تعیین می گردد.

لوله های گاز از جمله لوله های پرکاربرد در بازار محسوب می شود؛ که تولید کنندگان به علت کاربرد فراوان، این محصول را به صورت شاخه ای و کلافی تولید و عرضه می کنند، که لوله های گاز به صورت شاخه ای استفاده بیشتری دارد.

این محصول با توجه به عواملی مانند: نوسانات موجود در نرخ ارز جهانی، حجم تقاضا، نوع ماده اولیه، برند تولید کننده و هزینه های حمل و نقل در سطح بازار قیمت گذاری می شود؛ که با تغییر عوامل ذکر شده قیمت محصول نیز دچار تغییرات می شود، که این روند نشان دهنده متغیر بودن قیمت لوله های گاز می باشد.

با اشاره به اینکه این محصول توسط تولید کنندگان زیادی تولید می شود، باید انتظار داشت که لوله گاز در بازار با قیمت مختلفی نیز عرضه شود.

لوله گاز

امروزه قیمت لوله گاز، شاخه ای 37,000 تومان تا 40,000 تومان به فروش می رسد که طول هر شاخه 6 متر می باشد.

ناگفته نماند قیمت ذکر شده با توجه به عواملی که در مطالب بالا، ارائه شده تقریبی می باشد؛ زیرا این محصول با توجه به شرایط بازار قیمت متغیری دارد.

اگر شما نیز قصد خرید این محصول را دارید می توانید با مراجعه به بازار الکترونیکی از طریق فروشگاه های آنلاین محصول مورد نظر را خریداری کنید.

مجموعه ما، به دلیل عرضه مستقیم لوله های گاز جزو بهترین عرضه کنندگان این محصول در ایران شناخته شده است؛ زیرا با ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب، میزان تقاضا این محصول را افزایش می دهد.

از این رو شما می توانید برای کسب اطلاعات و خرید با شماره موجود در صفحه تماس بگیرید.

تماس با ما