جستجو کردن

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی به قیمت درب کارخانه

لوله پلی اتیلن کشاورزی محصولی ضروری در صنعت کشاورزی به شمار می آید، که کاربرد اصلی آن کنترل منابع آبی می باشد.

سایز بندی لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی همان طور که از نامش پیداست، کاربرد اساسی در صنعت کشاورزی دارد، که هدف اصلی این محصول صرفه جویی در مصرف آب است.

لوله پلی اتیلن کشاورزی با توجه به فشار و استاندارد مورد نیاز دارای سایز بندی مختلفی می باشد؛ که سایز بندی این محصول از سایز 10 میلی متر شروع شده و تا سایز 90 میلی متر موجود است‌.

 • سایز 10 لوله های پلی اتیلن در سیستم های آبیاری قطره ای، تحت فشار، بارانی، سنترپیوت و آبیاری معمولی کاربرد فراوانی دارد.
 • سایز 12 این محصول در سیستم های آبیاری لینیر، رول لایت و انتقال آب معمولی نقش بسزایی دارد.
 • سایز 16 این لوله ها در آبیاری گلخانه و آبیاری های معمولی استفاده می شود.
 • سایز 20 این محصول برای آبیاری به روش قطره ای استفاده می شود، که به عنوان انشعابات فرعی برای آبیاری درختان مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سایز 25 لوله های پلی اتیلن در انتقال آب به زمین های زراعی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سایز 32 این لوله ها برای آبیاری قطره ای و سقفی در گلخانه ها نصب می شود.
 • سایز 40 این محصول برای آبیاری و آبرسانی مزارع و زمین کشاورزی استفاده می شود.
 • سایز 50 لوله های پلی اتیلن در زمینه آبیاری بدون فشار و کم فشار استفاده می شود، که برای آبیاری زمین کشاورزی مسطح، در زمین های شیب دار و فضای سبز مصنوعی کاربرد دارد.

لوله پلی اتیلن

 • سایز 63 این لوله ها در آبیاری تحت فشار و شبکه های آبرسانی نقش بسزایی دارد؛ که به منظور آبیاری های موضعی بارانی، فضاهای سبز و همچنین ساخت استخر های مصنوعی استفاده می شود.
 • سایز 75 این محصول برای آبیاری باغات، گلخانه ها و زمین زراعی کاربرد چشمگیری دارد.
 • سایز 90 لوله های پلی اتیلن به عنوان انتقال دهنده اصلی مسیر آب به زمین های کشاورزی کاربرد دارد.

مزایای فراوان لوله های پلی اتیلن کشاورزی باعث شده است؛ این محصول در صنعت آبرسانی و کشاورزی نقش به سزایی داشته باشد.

همچنین این محصول شامل مزایایی همچون: مقاومت در برابر مواد شیمیایی، عدم جذب حشرات، توانایی تحمل بالا در گرما، مقاومت در برابر ترک خوردگی و خراشیده شدن، طول عمر بالا، وزن سبک، مقاوم در برابر باد و باران، کاهش خطر از کار افتادگی، انعطاف پذیری بالا و غیره می باشد.

از نکات قابل توجه در این محصول می توان به تغییر نکردن طعم، بو ، مزه و رنگ آب اشاره کرد؛ زیرا می توان گفت پس از طی نمودن مسافت طولانی در گرما و سرما هیچ گونه تغییری در آب ایجاد نمی شود.

لوله پلی اتیلن

تفاوت لوله پلی اتیلن کشاورزی و قطره ای

لوله پلی اتیلن کشاورزی و قطره ای هر دو یک هدف مشترک دارند، آن هم انتقال آب به باغ، گلخانه و غیره می باشد؛ اما تفاوت این دو محصول در نوع عملکرد آن ها می باشد.

لوله های پلی اتیلن کشاورزی و قطره ای هر دو به رنگ مشکی هستند و از مواد پلی اتیلن ساخته شده اند؛ اما لوله های قطره ای جنس نرمی دارد، از این رو می توان آن ها را به راحتی پانچ یا سوراخ کرد.

لوله پلی اتیلن حجم گسترده ای از آب را برای آبیاری در مزارع و گلخانه ها مورد استفاده قرار می دهد؛ اما لوله های قطره ای مقدار بسیار کمی آب مصرف می کند.

زمانی که با لوله پلی اتیلن کشاورزی آبیاری انجام می دهید، به دلیل فشار بالا امکان ایجاد گودال و انباشته شدن آب در یک قسمت زمین وجود دارد؛ اما، با آبیاری قطره ای آب در حد نیاز گیاه در مقدار و حجم بسیار کم استفاده می شود.

از طرفی لوله های کشاورزی و قطره ای هر دو از مزایایی مثل: طول عمر بالا، مقاومت در برابر اشعه UV، مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی برخوردارند؛ اما لوله پلی اتیلن قطره ای دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی است.

کاربرد اصلی و گسترده لوله های پلی اتیلن کشاورزی در آبیاری زمین ها کشاورزی است؛ اما از لوله های پلی اتیلن قطره ای در گلخانه ها و باغ هایی با مساحت کم استفاده می شود.

لوله های پلی اتیلن کشاورزی به صورت شاخه های 6 متری در بازار عرضه می شود؛ اما لوله های قطره ای به صورت کلاف های 200 و 400 متری در بازار عرضه می گردد.

قیمت لوله های پلی اتیلن کشاورزی نسبت به لوله های قطره ای کمتر می باشد؛ یعنی قیمت لوله های قطره ای گران تر از لوله های کشاورزی است.

لوله پلی اتیلن

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی 1402

لوله های پلی اتیلن به دلیل کاربرد فراوانی که در سیستم های آبیاری و آبرسانی دارد، مورد توجه متقاضیان این صنعت قرار گرفته است.

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی 1402 با توجه به عواملی مانند: نوسانات نرخ دلار، قیمت نفت، میزان تقاضا، نوع تولید کننده و برند محصول تعیین شده است، که با تغییر هر یک از این عوامل قیمت محصول نیز دچار تغییرات می شود؛ برای مثال، با تغییر نرخ دلار به طور مستقیم قیمت محصول نیز دچار تغییر می شود، چرا که مواد اولیه با دلار خریداری می شود و از طرفی صادرات و واردات در سطح جهان با دلار انجام می شود؛ پس می توان گفت دلار، ارز جهانی محسوب می شود.

برای خرید این محصول باید به نکاتی مانند: ضخامت، ابعاد و اندازه، کیفیت و برند تولید کننده توجه کرد، شما می توانید با توجه به نوع کارایی محصول مورد نظر را در ابعاد و اندازه مناسب انتخاب کنید و برای اطلاع از قیمت با عرضه کنندگان تماس بگیرید، تا از قیمت بروز لوله های پلی اتیلن کشاورزی مطلع شوید.

لوله های پلی اتیلن کشاورزی در مرداد 1402 6,700 تومان الی 1,070,000 تومان برای سایز 10 تا 90 قیمت گذاری شده است؛ همچنین باید در نظر داشته باشید که قیمت های ذکر شده با توجه به نوسانات و شرایط بازار، متغیر می باشد.

لوله پلیکا

محصول مورد نظر را می توانید با مراجعه به مراکز معتبر به صورت حضوری خریداری کنید؛ که این روش از خرید، هزینه های جانبی و زمان زیادی نیاز دارد.

همچنین می توانید لوله های پلی اتیلن کشاورزی را از طریق فروشگاه های الکترونیکی به صورت غیر مستقیم خریداری کنید، که در این خرید محصول با قیمت مناسب تری عرضه می شود.

مجموعه ما از معتبر ترین عرضه کنندگان این محصول در کشور می باشد؛ که لوله های پلی اتیلن کشاورزی را با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

از این رو شما می توانید برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس برقرار کنید.

تماس با ما