جستجو کردن

بازار فروش و‌ صادرات لوله کاروگیت در ترکیه و روسیه

لوله کاروگیت ها جزو لوله های پلیمری هستند که به کشور های ترکیه و روسیه با کیفیتی بالا صادرات می شود.

مصارف لوله کاروگیت در آب و فاضلاب

لوله کاروگیت ها لوله‌ های دو لایه ای هستند که نقش بسزایی در مدیریت جریان آب و فاضلاب دارند؛ همچنین بیشترین مصرف این لوله‌ ها در صنعت آب و فاضلاب است.

در این مقاله می‌ خواهیم مصارف و کاربرد لوله‌ذهای کاروگیت را در صنایع آب و فاضلاب شرح دهیم.

۱_ سیستم‌ های آبیاری: یکی از کاربرد های لوله‌ های کاروگیت استفاده در سیستم‌ های آبیاری است؛ برخی از سایز های این لوله ها کارایی و کاربرد فراوانی در سیستم آبیاری دارند، یعنی برای آبیاری مزارع، باغ‌ ها و گلخانه‌ ها استفاده می‌ شوند.

۲_ شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب: لوله‌ های کاروگیت در شبکه‌ های جمع آوری و انتقال فاضلاب شهری کاربرد دارد؛ این لوله‌ ها در سایز هایی تولید می‌ شوند که برای انتقال فاضلاب شهری مناسب اند.

۳_شبکه‌ های جمع آوری آب‌ های سطحی: یکی از کاربرد های لوله‌ های کاروگیت استفاده در شبکه‌ های جمع‌ آوری آب‌ های سطحی (شهری، کشاورزی، صنعتی) است.

این لوله‌ ها در انتقال آب‌ ها نقش بسیار مهمی دارند؛ چرا که این لوله‌ ها دو لایه هستند و هیچ تغییری در طعم و مزه آب ایجاد نمی کند.

۴_ سیستم‌ های انتقال آب باران: در سیستم های انتقال دهنده آب باران، از لوله‌ های کاروگیت استفاده می‌ شود؛ زیرا با استفاده از این لوله‌ ها می‌ توان آب‌ باران را به راحتی به فاضلاب های شهری انتقال داد.

۵_ سیستم انتقال مواد صنعتی: از دیگر کاربرد های مهم لوله های کاروگیت می‌ توان به کارایی آن در سیستم‌ های انتقال دهنده مواد صنعتی اشاره کرد.

در صنایع مختلف برای انتقال مواد و مایعات های صنعتی همچون: اسید ها، نمک‌ ها و باز ها استفاده می‌ شود؛ زیرا این لوله‌ ها در برابر مواد شیمیایی از مقاومت بسیار بالای برخوردار هستند.

۶_ تاسیسات تصفیه آب: مهم ترین کاربرد لوله‌ های کاروگیت استفاده از این محصول در تاسیسات تصفیه آب است؛ این لوله‌ ها در سایز های مختلف تولید می‌ شود، که در تاسیسات تصفیه خانه برای تصفیه آب استفاده می‌ شود.

۷_ مخازن ذخیره مواد: کاربرد مهم لوله‌ های کاروگیت استفاده در مخازن ذخیره مواد و مایعات است؛ از این لوله‌ ها برای انتقال مواد و مایعات به داخل مخازن به کار برده می شود؛ همچنین این لوله‌ ها نقشه زیادی انتقال مواد و مایعات به داخل مخازن دارند.

۸_ سیستم‌ های تقسیم کننده آب: در سیستم‌ های تقسیم کننده آب لوله‌ های کاروگیت کاربرد فراوانی دارند؛ با استفاده از این لوله‌ ها می‌ توان به راحتی آب را از انشعاب اصلی به چند شاخه فرعی تقسیم کرد.

بهتر است بدانید لوله‌ های کاروگیت از پرکاربرد ترین لوله‌ های موجود در صنعت آب و فاضلاب است؛ این لوله‌ ها در انتقال آب و فاصلاب کاربرد بسیار زیادی دارند.

لوله کاروگیت

بررسی کیفیت لوله کاروگیت

بهترین و مقاوم‌ ترین لوله‌ های انتقال دهنده فاضلاب لوله‌ های کاروگیت هستند؛ در ادامه لوله‌ های کاروگیت را از نظر کیفیت بررسی خواهیم کرد.

همان طور که می‌ دانید لوله‌ های کاروگیت از دو لایه مجزا تشکیل شده است؛ این لوله‌ ها دارای لایه داخلی و خارجی هستند، که هر یک از این لایه نقشه بسزایی در تحمل فشار دارند.

همچنین برای ساخت این لوله‌ ها از مواد پلی اتیلن مرغوب استفاده می‌ شود تا محصول مورد نظر از کیفیت بالای برخوردار شود؛ همچنین از دستگاه‌ های اکسترودر پیشرفته برای تولید و کیفیت بالای این محصول استفاده می‌ شود.

بهتر است بدانید برای اینکه این لوله‌ ها کیفیت مطلوبی داشته باشند، باید مطابق استاندارد های در نظر گرفته شده تولید شوند؛ یعنی این  لوله‌ ها مطابق استاندارد های جهانی ملی تولید شوند.

از طرفی مقاومت بالای این لوله‌ ها نشان دهنده کیفیت بالای این محصول است.

این لوله‌ ها مقاومت بسیار بالای دارند که شامل: مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه خورشید، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر پوسیدگی و سایش بوده و از همه مهم تر مقاومت در برابر زنگ زدگی برخوردار می‌ باشد.

این لوله‌ ها از مواد اولیه با کیفیت و با استفاده از دستگاه‌ های پیشرفته تولید می‌ شود؛ همچنین مقاومت بالای این لوله ها نشان دهنده کیفیت مطلوب این محصول است.

خرید لوله کاروگیت قیمت مناسب

برای خرید لوله پارک با قیمت مناسب پیشنهاد ما به شما خرید مستقیم با خرید مستقیم شما می‌ توانید محصول مورد نظر را با کیفیت بالا خریداری کنید.

توصیه می‌ شود قبل از خرید با عرضه کنندگان این محصول برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید اما باید در نظر داشته باشید.

بهتر است توجه داشته باشید عرضه کنندگان متعددی که این محصول را ارائه می‌ دهند، قیمت‌ های مختلفی را نیز برای این محصول در نظر گرفته‌ اند.

شما می‌ توانید با مقایسه قیمت و بررسی کیفیت این محصول، به راحتی محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید، اما همیشه پیشنهاد ما برای خرید محصول فروشگاه‌ های اینترنتی است.

فروشگاه اینترنتی دسترسی سریع و آسانی برای خرید محصول ارائه می‌ دهند، همچنین تنوع محصول در این فروشگاه‌ ها بسیار بالا است؛ و می‌ توانید محصول مورد نظر را بی‌ واسطه خریداری کنید.

با خرید مستقیم از فروشگاه‌ های اینترنتی، خبری از اتلاف وقت و هزینه‌ های مازاد نیست؛ چرا که محصول به صورت مستقیم از عرضه کنندگان اصلی خریداری می‌ شود.

لوله کاروگیت

بنابراین شما می‌ توانید به راحتی لوله‌ های کاروگیت را به صورت مستقیم از فروشگاه‌ های اینترنتی معتبر خریداری کنید؛ در این روش از خرید دست مشتری برای انتخاب محصول باز تر است.

تنوع محصول در این فروشگاه‌ ها زیاد است پس می‌ توان به راحتی محصول مورد نظر را در سایز های مختلف خریداری کرد و برای این محصول قیمت ارزانی در نظر می گیرند.

به عنوان مثال مجموعه ما نیز یکی از فروشگاه‌ های آنلاین در ایران است که لوله‌ های کاروگیت را با بالاترین کیفیت و تنوع در سایز به شما مشتریان عزیز ارائه می‌ دهد.

همچنین بهتر است بدانید قیمتی که برای این لوله‌ ها در نظر گرفته شده ارزان تر از سایر فروشگاه‌ های حضوری است.

شما می‌ توانید از طریق شماره تلفن‌ های که می‌ بینید با مشاوران فروش ما تماس بگیرید، در کنار خرید می‌ توانید از مشاوره اختصاصی کارشناسان فروش بهره‌ مند شوید.

قیمت لوله کاروگیت های فاضلابی 65.000 تومان 3.450.000 تومان است؛ لازم به ذکر است این قیمت ثابت نبوده و با توجه به عوامل موثر در قیمت متغیر است.

تماس با ما