جستجو کردن

صادرات لوله پلی اتیلن 250 به افغانستان

استفاده از لوله های پلی اتیلن با قطرهای مختلف و اندازه های متفاوت در صنعت کشاورزی امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این لوله ها نقش مهمی در آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی دارند. فروش لوله پلی اتیلن در سراسر کشور در حال افزایش است، به علاوه این محصول به کشورهای دیگر نیز ارسال می‌شود. به عنوان مثال لوله پلی اتیلن 250 از محصولاتی است که از ایران به برخی از کشورهای اطراف صادر می شود.

صادرات لوله پلی اتیلن 250 به افغانستان

لوله پلی اتیلن 250 فشار قوی آبرسانی

لوله پلی اتیلن 250 فشار قوی آبرسانیهمان طور که گفته شد استفاده از لوله های پلی اتیلن برای آبیاری مزارع کشاورزی بسیار مورد توجه قرار دارد. در گذشته برای آبیاری زمین های کشاورزی راه های دشوار و پیچیده ای وجود داشت که امروزه با استفاده از این لوله ها، استفاده از روش‌های گذشته منسوخ شده است.

این لوله ها با توجه به اندازه و قطری که دارند می‌توانند مزارع مختلف را آبیاری کرده و فشار آب را کاهش و افزایش دهند تا به محصولات آسیبی وارد نشود. به عنوان مثال لوله پلی اتیلن فشار قوی حجم زیادی از آب را می‌تواند تا مسافت های زیادی پرتاب کرده و به تمام قسمت های زمین آب کافی را برساند. استفاده از این لوله ها و اتصالات مربوط به آن، کمک کرده است تا پرورش برخی محصولات که نیاز به آب و مراقبت بیشتری دارند برای کشاورزان راحت‌تر امکان پذیر باشد.

این لوله ها معمولاً دارای کیفیت های مختلفی هستند؛ برخی از آن ها که با کیفیت بالاتر و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تری تولید می شوند، قیمت بیشتری داشته و طول عمر و دوام بالا تری نیز دارند.

فروش لوله پلی اتیلن ایرانی در کشور های خارجی

فروش لوله پلی اتیلن ایرانی در کشور های خارجیلوله های پلی اتیلنی که با کیفیت های مختلف در کشور ما تولید می‌شود علاوه بر این که در سراسر کشور توزیع شده و در اختیار کشاورزان و باغداران قرار می‌گیرد به برخی از کشور های اطراف نیز صادر می شود. از این کشور ها می توانیم به افغانستان اشاره کنیم که در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن فعالیت اندکی دارد و محصول مورد نیاز خود را از طریق کشور ما تهیه می‌کند.

همان طور که گفته شد کیفیت لوله های پلی اتیلن با یکدیگر متفاوت است و تولید کنندگان سعی می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را برای صادرات در نظر بگیرد، تا علاوه بر این که موجب جلب رضایت مشتریان خارج از کشور شود میزان صادرات این محصول به کشورهای دیگر را نیز افزایش دهد.
فروشندگان و تولید کنندگان این محصول موظف هستند تا قبل از عرضه محصول در بازار از کیفیت و سلامت آن به طور کامل اطمینان حاصل کنند و محصول را از تمامی جهات مورد بررسی قرار دهد تا هیچ گونه عیب و نقصی در محصول اولیه وجود نداشته باشد.

تماس با ما