جستجو کردن

شرکت تولید لوله آبرسانی با کیفیت

لوله آبرسانی یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات در شبکه های آبرسانی شهری، روستایی و کشاورزی می باشد که دارای جنس های مختلفی است.

لوله های مذکور بسته به اینکه برای چه هدفی به کار روند، در سایز ها و قطر های مختلف طراحی و تولید می شوند. لوله هایی با بزرگترین قطر را به عنوان لوله اصلی مورد استفاده قرار می دهند و سایر لوله ها، در انشعابات کاربرد دارند.

شرکت تولید لوله آبرسانی با کیفیت در سطح کشور، فعال بوده و سالانه حجم عظیمی از آنها را به صورت کلافی و شاخه ای تولید می کند.

شرکت تولید لوله آبرسانی با کیفیت

جنس انواع لوله آبرسانی از چیست؟

جنس انواع لوله آبرسانی از چیست؟ جنس انواع لوله آبرسانی می تواند از آزبست باشد.

البته لوله های قدیمی بیشتر از این جنس بودند و به خاطر پاره ای از مشکلات از جمله سنگینی، امکان نشت، مسائل زیست محیطی و همچنین مشکلاتی برای سلامتی انسان، کنار گذاشته شدند.

همچنین جنس این لوله ها را از فلز نیز می سازند. البته فلز هم با مشکلاتی همچون زنگ زدگی، سنگینی و فرسایش مواجه بوده که هزینه های جانبی را به دنبال دارد.

نسل بعدی لوله های آبرسانی، لوله های پلی اتیلنی هستند که در مقایسه با دو نوع قبلی مزایای بسیاری دارد. از جمله اینکه قابلیت حمل آسان داشته، هزینه خرید آنها کمتر بوده و خطرات زنگ زدگی هم ندارند.

علاوه بر این، در سال های اخیر، لوله های پنج لایه ساخته شده اند که ساختار آنها ترکیبی است.

در این ترکیب هم آلومینیوم به کار  رفته و هم پلی اتیلن. به عبارتی نواقص لوله های قبلی مانند رسوب گیری را ندارند و از استقامت بسیار بالایی هم برخوردار هستند.

این لوله ها هم به صورت روکار مورد استفاده قرار می گیرند و هم به خاطر شرایط و ویژگی های خود، قابل استفاده به شکل توکار می باشند.

بزرگترین بازار فروش لوله آبرسانی در تهران

بزرگترین بازار فروش لوله آبرسانی در تهران طیف وسیعی از لوله های آبرسانی در بزرگترین بازار فروش لوله آبرسانی در تهران، عرضه می گردد. این محصولات را در پروژه های مختلف عمرانی، شهری و جاده ای به کار می گیرند.

کلیه متقاضیان برای تهیه هر نوع لوله ای، می توانند به این بازار مراجعه نمایند. البته به منظور سهولت در دسترسی، فروش آنلاین آنها توسط این سایت به صورت عمده در سراسر کشور انجام می شود.

عدم اجازه ورود واسطه های فروش به این نوع داد و ستد ها و در نظر گرفتن تخفیفات ویژه برای خریداران عمده، سبب کاهش قابل ملاحظه در هزینه های خرید آنها می شود.

قیمت این محصولات، به نوع لوله، جنس لوله ها، سایز و قطر آنها، کارخانه سازنده و برند و همچنین حجم تقاضا برای آنها بستگی دارد.

تماس با ما