جستجو کردن

فروش عمده لوله پلی اتیلن 700 با قیمت مناسب

لوله پلی اتیلن 700 که به آن لوله کاروگیت نیز گفته می شود؛ در شبکه های فاضلابی مورد کاربرد قرار گرفته و به عنوان یکی از مهمترین و رایج ترین لوله های پلی اتیلن شناخته شده است. اکنون فروش عمده این مدل از لوله با کیفیتی مورد تایید و قیمت مناسب انجام گرفته و شرایط بسیار خوبی را برای خرید عمده آن در اختیار قرار داده است.

فروش عمده لوله پلی اتیلن 700 با قیمت مناسب

مشخصات فنی لوله پلی اتیلن 700

مشخصات فنی لوله پلی اتیلن 700 لوله های کاروگیت پلی اتیلن از لوله های متداول در سیستم های فاضلابی به شمار آمده و در دفع انواع فاضلاب، نقش مهمی را بر عهده دارند.
البته از لوله های مورد نظر برای انتقال سیالاتی که از ترکیبات ثقلی برخوردارند هم استفاده به عمل می آورند؛ اما یکی از مدل های موجود از این محصول که دقیقاً از چنین کاربردی برخوردار می باشد؛ لوله پلی اتیلن 700 است.

برای اینکه بیشتر با مشخصات فنی لوله مورد نظر و به طور کلی این محصول آشنا شوید؛ پیشنهاد می کنیم که گزینه های زیر را دنبال نمایید:

  1. قطر داخلی موجود در این لوله، برابر با 700 میلیمتر بوده و به همین دلیل چنین عنوانی را روی آن گذاشته اند.
  2. این لوله از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در نتیجه در برابر رانش و زمین لرزه دچار واکنش منفی نخواهد شد و همچنین در مقابل فشارهای وارد شده بر آن، دچار شکستگی نمی شود.
  3. نسبت به گازهای فاضلابی مقاوم بوده و در اثر برخورد با آنها دچار خوردگی نخواهد شد.
  4. مقاومت حلقوی موجود در جداره بیرونی این لوله، بسیار بالا بوده و در نتیجه لوله ای کاملاً کاربردی و مناسب را پیش روی مصرف کنندگان قرار داده است.
  5. لوله مورد نظر از عمر و مقاومت بسیار بیشتری نسبت به لوله های بتنی، سیمانی و فولادی در مقابل فاضلاب برخوردار می باشد.
  6. دارای وزن سبکی بوده و این ویژگی باعث تسریع در روند نصب لوله و اجرای آن می شود.

عرضه لوله پلی اتیلن 700 در بازار

عرضه لوله پلی اتیلن 700 در بازار کاربرد فراوان انواع لوله پلی اتیلن 700 که در ابعاد و اندازه های گوناگونی وجود دارد؛ منجر به عرضه لوله پلی اتیلن مورد نظر در بخش های مختلف و در نتیجه تامین مناسب آن در انواع حوزه های مصرفی شده است.
اما اگر بخواهیم به حوزه هایی که از لوله پلی اتیلن 700 یا همان لوله کاروگیت، بیشترین میزان استفاده را به عمل می آورند اشاره کنیم؛ می توان موارد زیر را در خصوص آن نام برد:

  • این لوله ها به عنوان لوله های زهکشی برای آب باران مورد استفاده قرار می گیرند.
  • در سیستم فاضلاب های زیر سطحی از لوله های مورد نظر به وفور بهره می برند.
  • در سیستم های فاضلاب بهداشتی از آن کاربرد به عمل می آورند.
  • همچنین لوله های پلی اتیلن 700 برای فاضلاب های سریع السیر نیز کاربردی واقع گشته اند.
تماس با ما