جستجو کردن

فروشنده لوله پلی اتیلن 125 در بازار مرکزی

لوله پلی اتیلن 125 را با نام 5 اینچ نیز می شناسند. از این نوع لوله ها به طور معمول در شاهراه های اصلی جهت آبیاری باغات کشاورزی مورد استفاده قرار می دهند و به طور معمول جهت آبیاری قطره ای و بارانی تحت فشار به کار برده می شوند. این لوله ها در فشارهای مختلف 4، 5، 6، 8، 12.5 و 16 بار تهیه می گردند. فروشنده لوله پلی اتیلن 125 در بازار مرکزی، با کیفیت ترین محصولات را ارائه می کند.

فروشنده لوله پلی اتیلن 125 در بازار مرکزی

انواع لوله پلی اتیلن 125

انواع لوله پلی اتیلن 125 انواع لوله پلی اتیلن که در سایزهای 125 میلی متری یا همان 5 اینچی هستند، به طور کلی در فشارهای کاری 4 الی 16 اتمسفر به دو شکل کلافی و شاخه ای تهیه می گردد. لوله های 125 میلی متری که شاخه ای هستند در دو طول 6 و 12 متری عرضه می گردد. انواع کلافی این محصولات نیز تنها در طول 50 متر تهیه می شوند، زیرا ارتفاع کلاف 3 متر است و بیش از این قابل حمل نیستند، همچنین این کلاف ها را نمی توان با تریلی حمل نمود. باید بگوییم لوله های کلافی 125 میلی متری در بزرگترین سایزهای برای فاضلاب به کار برده می شوند. در متن زیر با انواع لوله پلی اتیلن 125 آشنا خواهیم شد:

  • لوله هایی که مخصوص فاضلاب هستند: فشار کاری این لوله ها 4 و 5 اتمسفر است و تنها شکل شاخه ای دارند و برای انتقال فاضلاب به کار می روند.
  • لوله هایی که کابلی هستند: فشار کار این نوع 6 اتمسفر است و به صورت کلاف های 50 متری، به عنوان کاور کابل برق، مخابرات و دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرند.
  • لوله هایی که فشار قوی هستند: این لوله در فشارهای 6، 10 و 16 جهت انتقال آب آشامیدنی، زه کشی، کشاورزی با مواد اولیه درجه یک و تازه تهیه می گردند.

قیمت خرید لوله پلی اتیلن 125

قیمت خرید لوله پلی اتیلن 125 با خرید لوله 125 استاندارد، محصولاتی درجه یک تهیه کنید. انواع لوله های 125 توسط اتصالات جوشی، فلنچ، رینگ و اتصالات پیچی به یکدیگر متصل می گردند.

لوله های پلی اتیلن 125 میلیمتری کلافی تا 75 متر طول نیز تهیه می شوند، که در این صورت وزن آن به 200 کیلو می رسد و جهت جا به جایی آنها از ماشین آلات مختلف استفاده می گردد. هنگام خرید توجه کنید که به نوع کاربری محصول دقت نمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید . قیمت خرید لوله های پلی اتیلن 125 با توجه به نوع آن متفاوت است و از مواد اولیه با کیقیت تهیه می شوند.

تماس با ما