جستجو کردن

فروشندگان لوله 2 پلی اتیلن در کشور

فروشندگان لوله 2 پلی اتیلن در کشور این محصول را در راستای استفاده در صنعت کشاورزی به مشتریان معرفی می نمایند. لوله پلی اتیلن یکی از نوار های پرکاربرد و مرغوب برای آبیاری در صنعت کشاورزی است که تولید آن به کمک مواد پلی اتیلن مرغوب صورت می پذیرد.

فروشندگان لوله 2 پلی اتیلن در کشور

ضخامت و وزن لوله 2 پلی اتیلن

ضخامت و وزن لوله 2 پلی اتیلن ضخامت و وزن لوله 2 پلی اتیلن نسبت به دیگر نمونه ‌های این لوله کمتر است و این محصول به عنوان سبک ترین لوله در صنعت آبیاری کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصول به نوعی تولید می‌شود که روی نوار های آن سوراخ های بسیار ریزی با هدف بیرون رفتن آب تعبیه می شوند و استفاده از این محصول باعث می شود که کشاورزان نیاز به میزان کمی آب داشته باشند.

از این محصول در صنایع دیگر نیز استفاده می شود. صنایعی که قصد انتقال مایعات و سیالات مختلف را با فشارهای کم داشته باشند معمولا از این نوع لوله استفاده می نمایند.

لوله های پلی اتیلن دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی هستند که همین ویژگی ها باعث گسترده کردن طیف کاربری این محصولات شده است.

از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد انواع لوله های پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله های پلی اتیلن جایگزین مناسبی برای انواع سیستم های لوله کشی فلزی هستند که در برابر خوردگی مقاومت ندارند و این محصولات طول عمر بالایی نسبت به نمونه های مشابه دارند.
  • دارای مقاومت بالا در برابر فرسودگی: لوله های پلی اتیلن بسیار منعطف هستند و به نوعی چکش خوار می‌باشند و در برابر فشار های زیادی که در سیستم های توزیع آب و گاز وجود دارد، مقاومت بالایی از خود به نمایش می گذارند.
  • سازگاری با محیط زیست

ارائه کننده بهترین لوله 2 پلی اتیلن

ارائه کننده بهترین لوله 2 پلی اتیلن

ارائه بهترین لوله ۲ پلی اتیلن توسط برند های ایرانی صورت می‌پذیرد. واحد های بزرگی در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت هستند که می‌توانند به کمک پلیمرهای با کیفیت پلی اتیلن انواع لوله پلی اتیلن را در سایز ها و ابعاد مختلف تولید نمایند.

لوله های پلی اتیلن دارای کاربردهای ویژه هستند که طبق کیفیت و نوع مواد اولیه آنها مشخص می گردد. به عنوان مثال لوله  2 پلی اتیلن دارای وزن و ضخامت منحصر به فرد و مشخص شده ای  است که کاربرد آن در این صنعت را ایجاد کرده است. بهترین لوله ۲ پلی اتیلن دارای خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالای است که برای استفاده در سیستم های آبیاری قطره ای، آبیاری خطی، آبپاش ها و سیستم های آبیاری تحت فشار در صنعت کشاورزی مناسب می باشد.

تماس با ما